SİPARİŞİM NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK:

Dermologue.com.tr, sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğini öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2 iş günü, ortalama 3 iş günü içinde size ulaştırılacaktır. dermologue.com.tr, Sitemiz ürün çeşitliliğinden dolayı tüm ürün çeşitlerini bünyesinde stok tutmamakta olup, sipariş doğrultusunda ithalatçı/üretici firma deposundan temin etmektedir. Olası stok problemlerinden dolayı müşterilerimiz bilgilendirilir ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerekli çözümler üretilir.

ADRES BİLGİLERİ:

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

SİPARİŞ İLE İLGİLİ HATALAR:

Kargo dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA:

Kargolarınızı anlaşmalı kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Garanti Şartları İlke İtriyat Ecza TİC. LTD. ŞTİ. – Kubilay PAŞA YİĞİT  dan aldığınız ürünler, Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altında olup ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek hatalı ürünler, Üretici/İthalatçı firmanın garanti kapsamında yenisi ile değiştirilecektir. Kullanıcı Hataları Garanti kapsamına girmez. İade Şartları dermologue.com.tr  dan satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır.

İADE SÜRESİ:

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade edebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI:

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması için gerekli şartlar aşağıda listelenmiştir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.Ürünün faturası, İade Talebi Yazılı, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi, bankanız çalışma şekline göre değişebilir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE ŞEKLİ:

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu adı altında mail yoluyla tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ürün iadesi ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen fatura ve varsa aksesuarları hatasız ve eksiksiz kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır..