Sterimar Blocked Nose Hipertonik 100 ml

Sterimar Blocked Nose Hipertonik 100 ml

(Yorumlar) 0 Satılan

35,99 

Stokta

Stok kodu: 16070 Kategoriler:

Sterimar Blocked Nose Tıkalı Burun Spreyi 100 ml


Hipertonik Deniz Suyu


Deniz tuzlarının ve eser elementlerin burun açıcı etkilerinden yararlanan filtre edilmiş ve koruma maddesi içermeyen doğal deniz suyu çözeltisidir. Sterimar Blocked Nose Tıkalı Burun Spreyi 100 ml burun mukozasını temizler. Kulak, burun ve bogazda bakteri üremesinin azaltılmasına destek olur. ve çevresel faktörlerden sizi korur.  Sterimar Blocked Nose Tıkalı Burun Spreyi 100 ml bakırla zenginleştirilmiştir 


Sterimar Blocked Nose Tıkalı Burun Spreyi 100 ml ürünü Fransa’daki Cancale körfezinden alınan doğal deniz suyundan hazırlanmaktadır. 


Kullanım Şekli 


Spreyi kullanmadan önce, hazırlamak için bir kez püskürtün. Başınız dik olacak şekilde başlığı burun deliğinize yavaşça yerleştirin. Her iki burun deliği içinde 1 2 kez kısa süreyle püskürtün. burnu silmeden önce fazla çözeltinin akmasını bekleyin. 


Burun boşluklarının daha derinden temizlenmesi için başınızı hafifçe yana eğin. Yukarıda kalan burun deliğinden akmasını bekleyin. Sonrasında burnunuzu silin. Her iki burun deliği içinde işlemi tekrarlayın. her kullanımdan sonra başlığı sıcak suyla temizleyip kurulayın. 


Sterimar Blocked Nose Tıkalı Burun Spreyi 100 ml ürününü tıkanıklık giderilene kadar günde 2 ile 6 kez arasında veya daha çok kullanabilirsiniz. 

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Sterimar Blocked Nose Hipertonik 100 ml”