Revlon Lash Starter Kit 91263 – Takma Kirpik Seti
- 50%

Revlon Lash Starter Kit 91263 – Takma Kirpik Seti

0 Satılan

22,17  44,33 

Stokta yok

Stok kodu: 079181912631 Kategoriler:

Revlon Lash Starter Kit 91263 – Takma Kirpik Seti

Uzun ve gür görünümlü kirpikler elde etmek için kolay ve zahmetsiz uygulama.

Muhteşeme ve göz alıcı kirpiklere sahip olmak şimdi daha kolay.
 

Revlon Lash Starter Kit , kirpiklere tam hacim ve tam uzunlukta görünüm sağlar, kirpik boyları orta boy olup, kirpiklere hacim ve doğal görünüm kazandırır.
 

İçindekiler ; 1 çift kirpik orta boy , 1 profesyonel aplikatör aracı uygulama aracı , 1 manikür sopası yapıştırma ve sabitleme, tek tek ayırma ve rütuş için ve 1 adet yapıştırıcı
 

Takma Kirpik Kullanımı : Yavaşça kabından kirpikleri çıkarın. Genişliğini ölçmek için üst kapak kirpikleri tutun. Çok uzun olursa, dış kenarından itibaren bir boyutta kesin. Elinizin arkasına yapıştırıcı küçük bir damla damlatın. Yapıştırıcı içine daldırarak ahşap sopa yardımıyla yapıştırılması gereken takma kirpiklere yapıştırıcı sürün. Ardından kirpik diplerinize takın, 20 saniye boyunca basılı tutun, bu süre kuruması için yeterlidir.
Aplikatör aracı ile kirpiklerinize basılı tutmanız en iyi sonucu yakalamanızı sağlar. Kullandıktan sonra kurumaması için yapıştırıcınızın ağzını kapatmayı unutmayın.
 

Uyarı : Kullanım sırasında yapıştırıcınızın gözle direkt temas etmemesi için gözünüze değil, yapıştırıcınızı kirpik üzerine uygulamanız gereklidir. Kullanma talimatı kutunun üzerinde mevcuttur Gözle temas halinde gözler bol suyla yıkanmalıdır. Revlon takma kirpiklerin temizlenmesi takılması kadar kolaydır. Göze herhangi bir zarar vermez.
 

Ürünün Kirpiklerden Çıkartılması : Kirpikler ile işiniz bittiğinde yağ bazlı bir makyaj çıkarıcı ile kirpiklerden nazikçe ayrılmasına yardımcı olun. Ardından yapıştırıcı kalıntılarını bol su ile çıkarabilirsiniz.

 

Yukarı