Perricone MD Chloro Plasma 59ml
- 20%

Perricone MD Chloro Plasma 59ml

0 Satılan

389,50  486,88 

Stokta yok

Stok kodu: 651473531807 Kategoriler: Etiketler: Marka:

Perricone MD Chloro Plasma 59ml
 

Derinleşmiş kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler, ışıltısını aydınlığını kaybetmiş bir cilt,  tüm ciltler
 
Çözüm:
Bu güçlü anti aging bakım maskesi, Dr.Perricone’un efsanevi Plasma teknolojisi ile formüle edilmiştir. Çığır açan Phytonutrient Bitkisel besin ile zenginleştirilmiş mikrokapsüllerle Mavi-yeşil Alh ve su teresi içerir.Bir uygulama ile cilt anında aydınlanır ve ışıltısı ortaya çıkmış olur
 
İçerikler – Faydaları:
Mikrokapsüller bitkisel besinler ile infüze edilmiştir, bu bitkisel besinlerde klorofilin salınmasına yardımcı olarak cildin aydınlanmasını sağlar. Bitkilere ve alglere güzel yeşil rengini verir.
Sülforafan; Sülforafan su teresi ve brokolide bulunur, güçlü antioksidan koruma sağlayarak çevresel etkenlere karşı bakım sağlar.
Alfa Lipoik Asit; cildin görünümünü yeniler, porları arındırır. Benzersiz jel-kil karışımı yapısı ile uygulama sırasında Klorofil ciltte güzel yeşil renge dönüşür.
Porlarda sıkılaşma; kırışıklıklarda pürüzsüzleşme ve cilt görünümünde yumuşaklık sağlar.
Yoğun bir şekilde cilde aydınlık verir ve sağlıklı ışıltılı bir görünüm için tazeleme sağlar
 
Kullanım:
Dr. Perricone temizlenmiş cilde dairesel hareketler ile renk koyu yeşile dönüşüne kadar masaj yaparak uygulanması önerilmektedir. Ciltte 5-10dk bırakılır ardından ılık su ile durulanır. ChloroPlasma’nın düzenli kullanımında Perricone’un diğer ürünlerinin etkinliği artmaktadır. Haftada 2-3 kez uygulanır

Yukarı