Organique Hassas Ciltler için Kil Maskesi Seti
- 50%

Organique Hassas Ciltler için Kil Maskesi Seti

0 Satılan

127,50  255,00 

Stokta yok

Organique Hassas Ciltler için Kil Maskesi Seti

Ürün Adı:
Organique Hassas Ciltler için Kil Maskesi Seti


Ürün Markası:
Organique

Özet Bilgi:
Hassas Ciltler için Kil Maskesi Seti

Ürün Faydaları: 


Beyaz Kil Maskesi 200 ml
Kaolin doğal bir kildir. Çok hafif ve ipeksi bir yapıdadır. Cildi nazikçe, kirlerden arındırır kaybettiği veya ihtiyaç duyduğu mineralleri yeniden kazandırmaya yardımcı olur, pürüzsüzlük ve esneklik vermeyi hedefler.
Parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Cadı Fındığı (Witch Hazel) Toniği 125 ml
Cadı Fındığı (Witch Hazel) Amerika Birleşik Devletlerinde doğal olarak yetişen bir ağaçtır. Amerika ve tüm dünyada kozmetik sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.
Genelde adında fındık geçtiği için Türkiye’deki fındık ile karşılaştırılır ama aralarında benzerlik yoktur. Kozmetikte cadı fındığı krem, tonik, maske yapımında kullanılır İyileştirici ve kozmetik açıdan yararlanılan kısımları kabuğu ve yapraklarıdır.
Killi maskelerin hazırlanmasında kullanılabilir. Ayrıca uygulanmış killi maskelerin üzerine uygulandığında maskeyi aktive eder.

Kullanım Şekli: 


Beyaz Kil Maskesi 200 ml 
Killerin Peeling olarak kullanımı:
1 Tatlı kaşığı kil 
1 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği 
1,5 Tatlı kaşığı Argan,üzüm çekirdeği veya macademia yağı 
Öncelikle kile yağı ilave edin biraz karıştırdıktan sonra toniği ekleyin ve tekrar karıştırın. Karışımı Cildinize hafifçe masaj yaparak birkaç dakika uygulayın ve ılık su yıkayarak cildinizi temizleyin. Peelingten sonra cildinize Cadı Fındığı Toniği uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın. 
Peeling her cilt tipi için haftada bir kez tavsiye edilir. 

Killerin Maske olarak kullanımı: 
1 Tatlı kaşığı kil 
2 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği 
1-2 Damla Argan,üzüm çekirdeği veya macademia yağı 
Öncelikle kile toniği ekleyin ince ve yumuşak bir çamur elde edin ve birkaç damla yağı ilave edin.Yağ ilavesi maskenin çok çabuk kurumasını en aza indirecektir. Maske karışımını önceden temizlenmiş cildinize parmaklarınız veya bir fırça yardımı ile uygulayın. Maske kurumaya başlayacaktır.10-20 dk sonra maskeyi ılık su yardımı ile yıkayarak cildinizden temizleyin. Uygulama süresi cilt tipine bağlı olarak değişecektir. Çok hassas ve kuru ciltler maskeyi daha kısa süre yağlı ve sivilceye eğilimlili ciltler daha uzun süre bekletebilir. Maske uygulamasından sonra cildinize Cadı Fındığı Toniği uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın. 

Cadı Fındığı (Witch Hazel) Toniği 125 ml 
Yüz ve boyun bölgesi sabah ve akşam düzenli bir şekilde cadı fındığı toniği ile temizlenir.Temizleme işlemi sırasında makyaj çıkarma pedleri veya pamuk kullanılabilir. Makyaj temizlendikten sonra kullanılırsa ciltte kalan makyaj artıklarını da temizlemeye yardımcıdır.

Yukarı