Organique Ghassoul Kil Maskesi 200ml
- 50%

Organique Ghassoul Kil Maskesi 200ml

0 Satılan

64,50  129,00 

Stokta yok

Stok kodu: 5906713240571 Kategoriler: Etiketler: ,

Organique Ghassoul Kil Maskesi 200ml

Ürün Adı:

Organique Ghassoul Kil Maskesi 200ml


Ürün Markası:

Organique


Ürün Boyutu:

200ml


Özet Bilgi:

Normal ve karma ciltler için kil maskesi.


Ürünün Faydaları:

Ghassoul kili, Fasu2019ta bulunan, dünya üzerinde sadece bir yerde varlığı bilinen bir kaynaktan gelir. Fasu2019tan gelen bu kil, eşsiz ve evrensel özellikleri sayesinde dünya üzerindeki en iyi SPA ve sağlık merkezlerinde kullanılmaktadır. Silika ve değerli elementlerle zenginleşen bu kil cildi besler ve güçlendirir.Suyla karıştırıldığı zaman elinizde dağılır ve çamur kıvamına gelir. Bu haliyle, temizleyici ve arındırıcı özellik gösterir, hafifçe köpürür.


Uygun Cilt Tipi:

Normal ve karma ciltler.


Kullanım Şekli:

Killerin Peeling olarak kullanımı:

1 Tatlı kaşığı kil

1 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği

1,5 Tatlı kaşığı  Argan,üzüm çekirdeği veya macademia yağı

Öncelikle kile yağı ilave edin biraz karıştırdıktan sonra toniği ekleyin  ve tekrar karıştırın. Karışımı Cildinize hafifçe masaj yaparak birkaç dakika uygulayın ve ılık su yıkayarak cildinizi temizleyin. Peelingten sonra cildinize Cadı Fındığı Toniği  uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın.

Peeling her cilt tipi için haftada bir kez tavsiye edilir.

Killerin Maske olarak kullanımı:

1 Tatlı kaşığı kil

2 Tatlı kaşığı Cadı Fındığı(Witch Hazel)Toniği

1-2 Damla  Argan,üzüm çekirdeği veya macademia yağı

Öncelikle kile toniği ekleyin ince ve yumuşak bir çamur elde edin ve birkaç damla yağı ilave edin.Yağ ilavesi maskenin çok çabuk kurumasını engelleyecektir. Maske karışımını önceden temizlenmiş cildinize parmaklarınız veya bir fırça yardımı ile uygulayın. Maske kurumaya başlayacaktır.10-20 dk sonra maskeyi ılık su yardımı ile yıkayarak cildinizden temizleyin. Uygulama süresi cilt tipine bağlı olarak değişecektir. Çok hassas ve kuru ciltler maskeyi daha kısa süre yağlı ve sivilceye eğilimlili ciltler daha uzun süre bekletebilir. Maske uygulamasından sonra  cildinize Cadı Fındığı Toniği  uygulayarak gözeneklerinin tekrar sıkılaşmasını sağlayın ve nemlendiricinizi uygulayın.

Yukarı