Organique Algae Mask Cranberry 30gr
- 50%

Organique Algae Mask Cranberry 30gr

0 Satılan

42,50  85,00 

Stokta yok

Stok kodu: 5906713240021 Kategoriler: Etiketler: , ,

Organique Algae Mask Cranberry 30gr

Ürün Adı:
Organique Algae Mask Cranberry 30gr


Ürün Markası:
Organique

Ürün Boyutu:
30gr

Özet Bilgi:
Yorgun kuru ve hassas ciltler için, güçlü sıkılaştırıcı etki sağlar.

Ürün Faydaları:
Deniz yosunu, cildin rahat kalması için gereken Aminoasitler, proteinler, poli sakkaritler, mikro elementler karbonhidratlar ve vitaminler (B,C,E ve betakaroten) yönünden oldukça zengindir.
Cilt için gerekli olan sıvı ihtiyacını karşılar. Cildi toksinlerden arındırmaya yardımcı olur. Cilt tonunu dengelemeye yardımcıdır.
Cildin sebum (yağ) salgılamasını dengeler uygulamadan sonra mat ve kadifemsi bir görüntü oluşmasını sağlar.
Maskenin içeriğindeki etken maddeler cilt tarafından kolayca emilir.

Kullanım Şekli:
30 gr lık sachetler tüm yüz ve dekolte bölgesine uygulanabilir. Sadece yüz uygulaması yapılacak ise 1 sachet 2 kullanım için yeterlidir. Uygulamadan önce cilt maske için hazırlanmalı temizlenmelidir. Daha etkili bir sonuç almak için öncelikle peeling yapılması ve arkasından cildinize uygun bir serum uygulaması tavsiye edilir. Saçlar bir bone veya bant yardımı ile toplanmalıdır. Kullanılacak bölgeye göre paketin tamamı ya da yarısı bir kabın içerisine boşaltılır. Üzerine su ilave edilerek kremsi bir kıvam elde edilir. Maske kapta bekletilmeden bir spatula yardımı ile uygulanmalıdır. Maske uygulandıktan sonra hemen kurumaya başlar. 15-20 dk ciltte bekleyen maske kenarlarından hafifçe spatula yardımı ile kaldırılarak bütün olarak ciltten soyularak kaldırılır.

Yukarı