Muddy Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ml

Muddy Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ml

0 Satılan

69,00 

Stokta yok

Stok kodu: 8680419064699 Kategoriler:

Muddy Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ml

Ürün Markası:
Muddy

Özet Bilgi:
Muddy Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ml

Ürün Özellikleri:

Kaş ve kirpiklerin bakımı için kullanılan bakım yağıdır. Kaş ve kirpiklerin uzamasını ve gürleşmesine yardımcı olmak için kullanılabilir. İçeriğindeki Peptide Complex sayesinde kirpikleri ve kaşları beslemek için bakım sunar. Kaş için ve kirpik için özel olarak tasarlanmış fırçasıyla kolayca uygulanır. Kaş üzerinde tüylerin güçsüzleşmesi ve incelmesi sebebi ile oluşan seyrekliklere karşı uygulanabilir. Dış etkenler nedeniyle oluşan kaş dökülmesi ve güçsüzleşme gibi olumsuzluklara karşı bakım sağlayabilir.Aynı zamanda kirpik bakımında uzun, gür ve koyu renkli kirpik görünümü sağlamayı hedefler.
Kullanım Şekli:
 
Kaş İçin Uygulaması: Özel uygulama pedi ile tercihen yatmadan önce kaşlara sürülür ve hafif masaj yaparak uygulanabilir.
Kirpik İçin Uygulaması: Özel uygulama fırçası sayesinde tercihen yatmadan önce kirpiklere sürülerek uygulanabilir. 
Tercihen günde 1 defa kullanılmalıdır.

Ürün İçeriği:
 Hint Yağı (Oleum Ricini Sp.), Fındık Yağı (Oleum Corylus Maxima Miller), Jojoba Oil (Oleum Simmondsia Chinensis), Çörek Otu Yağı (Oleum Nigella Satica), Susam Yağı (Oleum Sesamum Indicum), Isırgan Tohumu Yağı (Oleum Urtica Diotica), Kayısı Çekirdeği Yağı (Oleum Prunus Armeniaca), Vitamin E (Tocophery Acetate), Benzyl salicylate, citral citronellol, geraniol, hexycinamic aldehyde, 2-(4 tert-butylbenzyl) propionaldehyde, İ,d-limonene, linalool, hydoxymethylpnethylcyclohexenecarboxaldehyde 

Yukarı