Luxy Bio Saf Gül Yüz Yağı 30 ml

Luxy Bio Saf Gül Yüz Yağı 30 ml

0 Satılan

Luxy Bio Gül Yüz Yağı 30 ml

Ürün Adı:
Luxy Bio Gül Yüz Yağı 30 ml

Ürün Markası:
Luxy Bio

Ürün Boyutu:
30 ml

Özet Bilgi:
Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren yüz yağı.

Ürün Faydaları:
Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren LuxyBio Gül Yüz Yağı, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir.
Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir.
Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, jojoba, kuşburnu, aynısefa, kayısı ve zeytin yağı ile birleşerek cildiniz için üstün özellikteki LuxyBio Gül Yüz Yağı’nı oluşturmaktadır.
Cilde yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
Cildinizin doğal sebum dengesinin korunmasında yardımcı olur.
Sıkılaştırıcı etkisi vardır.

Kullanım Şekli:
Uygulama işleminiz bittikten sonra LuxyBio Gül Yüz Yağını parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın.
Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.
​Harici kullanım içindir.

Ürün Bileşimi:
Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil*, Tocopherol (Vitamin E) *Ingredients from Organic Farming

 

Yukarı