Loreal Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400ml
- 20%

Loreal Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400ml

49,40 

Stokta yok

Stok kodu: 3600523461202 Kategoriler: Etiketler: Marka: ,

Loreal Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu 400ml

 

Ürün Adı:
Loreal Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Ürün Markası:

Loreal Paris

Ürün Boyutu:

400ml

Özet Bilgi:
Çift fazlı micellar kusursuz makyaj temizleme suyu.

Ürünün Faydaları:

Cilt sağlığını korumak için günlük olarak yapılan makyajın gün sonunda ciltten uzaklaştırılması gerekiyor. Bunun için geliştirilmiş cilt bakım ürünleri ve temizleyiciler makyajın ciltten çıkarılmasını ve cildin her türlü kirden arındırılmasına yardımcı oluyor. Loreal tarafından piyasaya sunulan Biphase Micellar Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 400 ml bu amaçla geliştirilmiş bir ürün.Tüm yüz, göz çevresi ve dudak çevresi için güvenle kullanılabilir.Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Saflaştırılmış su + temizleme yağı içeren ürün suya dayanıklı makyaj ürünlerini de mükemmel şekilde temizlemeye yardımcı oluyor. Cildi temizlerken, ürün aynı zamanda arındırıcı etki de gösteriyor. – Yağlı his bırakmıyor. 400 ml’lik kutusuyla son derece kullanışlı.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. 

Kullanım Şekli:

Makyaj temizleme pamuğuna bir miktar ürün dökülür.Tüm cilde dairesel hareketlerle uygulanır. Ovalamaya gerek kalmadan cilt temizlenir.  Durulama gerektirmez. Gerek duydukça işlemi tekrarlayabilirsiniz. 

 
Ürün Bileşimi:
AQUA / WATER CYLOPENTASILOXANE ISOHEXADECANE POTASSIM PHOSPHATE SODIUM CHLORIDE POLOXAMER 184 DIPOTASSIUM PHOSHATE DISODIUM EDTA HEXYLENE GLYCOL BHT MYRTRIMONIUM BROMIDE CI 60725 VOLET 2 CI 61565
 

Yukarı