Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml
- 20%

Listerine Stay White Ağız Gargarası 250ml

17,64 

Stokta yok

Stok kodu: 5010123726614 Kategoriler:

Listerine Stay White Ağız Gargarası

   Ağzımız içerisinde birçok önemli görevi bulunan dişlerimiz gerekli ve düzenli bir bakıma tabi kalmadığı süre sonunda çeşitli deformasyonlara uğrayarak çürüme eğilim gösterebilir. Öte yandan dişlerde görülen tek sorun sadece çürük oluşumu değildir.  Bunun akabinde ise yine dişlerde çürümeler meydana gelmektedir.

   Özellikle yiyecek artıklarının oluşturduğu diş plağı dişlerin diş eti ile birleştiği bölgelerde sıklıkla görülmektedir. 

    Bütün bu sebeplerden dolayı uygun bir yardımcı ile ağızda kalan yiyecek artıkları giderilmelidir.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde ağızda istenilen bu derinlemesine temizlik fazlası ile sağlanabilmektedir. Günde iki kez kullanıldığında 24 saat gibi uzun bir süre etkisi kalıcı olan Listerine Keeps Teeth ağız gargarası özellikle ferah bir nefese sahip olmayı da sağlamaktadır.

    Özellikle hafif atıştırmalıklar gibi ara öğünler sonrasında diş fırçalamadan erinen bireyler Listerine Keeps Teeth ağız gargarası sayesinde dişler arasında birikme riski olan besin artıklarını temizler.

    Listerine Keeps Teeth ağız gargarası kullanımı sabah ve akşam olacak şekilde günde iki kez olarak önerilmiştir. Dişleri fırçaladıktan sonra kullanımı etkisini oldukça artırmakla birlikte ağızda gerçekleştirilen çalkalama işlemi sonunda Listerine Keeps Teeth ağız gargarasını tükürmek gerekmektedir.

Yukarı