Lierac Mesolift Enriched Fresh Serum Ultra Vitamin 30ml.
- 20%

Lierac Mesolift Enriched Fresh Serum Ultra Vitamin 30ml.

310,70 

Stokta yok

Lierac Concentre Mesolift Toning Radiance Serum Enerji Verici Tonik Serum 30 Ml 
 
Lierac Concentre Mesolift Toning Radiance Serum Enerji Verici Tonik Serum- 30ml, en son geliştirilmiş olan kozmetik dermatoloji teknikleri kullanılarak üretilmiştir. Adeta bir devrim niteliğindeki “Relaxor Bx Kompleksi” adı verilen yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiş bir aktif bir madde içerir. Bu madde, yüz bölgesinde mimiklerden kaynaklanan çizgiler ve kırışıklıklara karşı savaşarak , yüzün pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım devam ettikçe, her geçen gün, cilt, daha pürüzsüz ve çok daha genç bir görünüme kavuşur.
Lierac Concentre Mesolift Toning Radiance Serum Enerji Verici Tonik Serum- 30ml cilde direkt olarak uygulanır.  Meso lifting uygulamalarından esinlenerek geliştirilmiş olan bu lierac serum, 15 gibi yüksek konsantrasyonda vitamin, oligo element ve hyaluronik asitten oluşan canlandırıcı, enerji verici, koruyucu bir tür kokteyl içerir. Hyaluronik asit, FDA onaylı, hayvansal olmayan, enjekte edildiği yere hacim veren, güvenli ve doğal bir üründür. 
Lierac Concentre Mesolift Toning Radiance Serum Enerji Verici Tonik Serum- 30ml’i deneyin, cildiniz yaşınızın gerisinden gelsin. 
 
Özellik:
 Meso lifting uygulamalarından esinlenerek geliştirilmiş olan bu lierac serum, 15 gibi yüksek konsantrasyonda vitamin, oligo element ve hyaluronik asitten oluşan canlandırıcı,besleyici, enerji verici, koruyucu bir tür kokteyl içerir.
Hyaluronik asit; kırışıklıklara karşı savaşarak dünyada da yaygın olarak kullanılan dolgu maddesidir.
Etkisi hemen görülür ve seçilen konsantrasyona göre de 4 ila 10 ay boyunca devam eder.
 
Kullanım Şekli:
Cilde direkt olarak uygulanır.
 
İçerik:
Water Aqua, Cıtrus Aurantıum Dulcıs Orange Juıce Glycerın, Caprylyl Glycol, Hematıte Extract, Zınc Gluconate, Potassıum Gluconate, Calcıum Gluconate, Propylene Glycol, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesıum Gluconate, Carbomer, Fragrance Parfum, Sorbıc Acıd.

lierac puan9 32 Lierac Mesolift Enriched Fresh Serum Ultra Vitamin 30ml. Dermologue

Yukarı