Lansinoh Manuel Breast Pump Göğüs Pompası
- 20%

Lansinoh Manuel Breast Pump Göğüs Pompası

0 Satılan

170,50 

Stokta yok

Stok kodu: 5060062991352 Kategoriler: Etiketler: , Marka:

Lansinoh Manuel Breast Pump Göğüs Pompası

Bebekler için özellikle ilk 6 ay olmazsa olmaz besin anne sütüdür. Zira vücut içerisindeki bütün sistemlerin gelişimleri anne sütü ile sağlanmaktadır. 

     Anne sütünün bu denli önemli olmasının yanında bazı durumlar annelerin bebeklerini yeteri kadar anne sütü ile besleyememelerine sebep olabilmektedir. Özellikle çalışan annelere ve erken doğum yapan anneler için emzirme başlı başına bir sorundur. Bu tarz sebeplere sahip annelerde çözüm olması amacı ile geliştirilmiş çeşitli yöntemler bulunmaktadır.

     Belirli bir süre bebeklerini emziremeyen annelerde bebek gelişiminin olumsuz etkilenmemesi açısından geliştirilmiş ürünlerden biri de Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompasıdır. Zira Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompası sayesinde anneler istedikleri ve müsait oldukları her an kendi sütlerini sağabilmekte ve steril anne sütü saklama kaplarına koyabilmektedirler. Bu sayede bebekler de çok ihtiyaç duydukları anne sütünden mahrum kalmamış olmaktadırlar.

     Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompası sahip olduğu özellikler bakımından bebek sağlığına oldukça dikkat eden bir üründür. Özellikle bisphenol A içermeyen polipropilenden üretilmesi bunun kanıtıdır. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile annelere kolay kullanım imkanı sunan Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompası sahip olduğu koruyucu özellikli göğüs yastığı sayesinde rahat ve etkili bir sağım yapılabilmesine destek olur. Sessiz çalışma özelliği ile çevreye rahatsızlık teşkil etmeyen Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompası hafif yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde tek el kullanıma ve kolay taşınmaya olanak sağlar.

    Lansinoh Manuel Breast Pump göğüs pompası paketi içerisinde pompanın yanında iki adet ekstra valf, bir adet yedek silikon diyafram, iki adet saklama şişesi, şişe halkaları ve sızma riskine karşı önleyici kapatma diskleri de verilmektedir.