Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder 40gr

Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder 40gr

0 Satılan

267,00 

Stokta yok

Stok kodu: 4973167963869 Kategoriler:

Kanebo Sensai Silky Purifying Silk Peeling Powder 40gr

Ürün Adı:
Kanebo Sensai Silky Purrifying Silk Peeling Powder 40gr

Ürün Markası:

Kanebo

Özet Bilgi:

Cilt bakım peelingi.

Ürünün Faydaları:

Cildi pürüzsüzleştiren,granülsüz (hassas ciltler de dahi güvenle kullanılır)arıtan ve parlaklık sağlar.
Kremsi köpük cildi temizlediği için,cildi donuk ve pütürlü gösteren ölü cilt kalıntılarını hedef alır.
SAĞLADIĞI AVANTAJLAR: Cildin daha ışıltılı, parlak ve arınmış görünmesi ve hissedilmesini sağlamak için cilt tipine göre ayarlanır. Cilde ipeksi bir rahatlık ve yumuşak bir his vererek cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Hoş kokusu duyuları rahatlatır. İyi temizlenmiş cilt sonradan uygulanacak bakımların etkisini çoğaltır.

Uygun Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri için.

Kullanım Şekli: Normal veya nemsiz ciltler için İkili temizleme programının ikinci adımı olarak haftada 1-3 defa kullanın.Avuç içine 1 dökümlük alınır ve köpürtülür.İlgili bölgeye yoğunlaşacak şekilde nemli yüze uygulanır. Kanebo Temizleme Süngeri ile ve/veya bol su ile yıkayarak temizlenir.
Yağlı ciltler için ; İkili temizleme programının ikinci adımı olarak akşamları ve tek başına sabahları kullanılır. Avuç içine 1 dökümlük alınır ve köpürtülür.İlgili bölgeye yoğunlaşacak şekilde nemli yüze uygulanır. Kanebo Temizleme Süngeri ile ve/veya bol su ile yıkayarak temizlenir.

içerikleri: Koishimaru silk, Aromatik kompleks II, Havuç özütü, Portakal yağı, Aqua Firming Conditioner, Badem yağı, Quillai özütü, Kanzo meyan kökü.

Yukarı