Insight Damaged Hair Şampuan 900 ml

Insight Damaged Hair Şampuan 900 ml

114,90 

Sadece 1 adet kaldı

Stok kodu: 16124 Kategoriler: Etiketler:
Insight Damaged Hair Restructurizing Shampoo 900 ml

Özellik
Besleyici aktif bileşenlere sayesinde saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur.Saçlarınızı kökten uca güçlendirir ve yapılandırır. Saçlarınıza doğal parlaklık ve esneklik kazandırır. Saçlarınızı köklerine etki ederek hacimlendirir. İçeriğindeki organik buğday tohumu özleri saçlarınızın nemlendirir ve onarır. Onarıcı formülünde zentinyağı, argan ve pirinç kepeği yağı bulunur. Paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon içermez. Alerjen olmayan koku maddeleri içerir.
Uygulama
Islak saça uygulayın. Masaj halinde köpürterek saçlarınıza yayın. Ilık su ile saçlarınızdan arındırın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Insight Damaged Hair Restructurizing Onarıcı Bakım Kremi ile bakıma devam edin.
 
Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com – Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Insight Damaged Hair Şampuan 900 ml”

TOP