Gülsha Soothing Rose Micellar Water 200ml
- 20%

Gülsha Soothing Rose Micellar Water 200ml

78,50 

Stokta yok

Gülsha Soothing Rose Micellar Water 200mlÜrün Adı:
Gülsha Soothing Rose Micellar Water 200ml

Ürün Markası:
Gülsha

Ürün Boyutu:
200 ml

Etki Alanı:
Cilt bakımı.

Özet Bilgi:
Sakinleştirici tam gül misel suyu.

Ürünün Faydaları:
Hassas misel teknolojisi ve sakinlik sağlayıcı tam gül suyu baz alınarak hazırlanmış ayrıcalıklı formüllü gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu, cildi iyi bir şekilde temizler ve arındırır. 
Yatıştırıcı etki için gül suyuyla zenginleştirilmiştir. Cildin nemini yok etmeden, tüm kir ve makyaj kalıntılarını temizler. Yüz, boyun, göz ve dudak makyajınızı çıkarttıktan sonra cildiniz tazeliğe, yumuşaklığa ve pürüzsüz bir aydınlığa kavuşur. 
Durulama gerektirmez.

Uygun Cilt Tipi:
Tüm cilt tiplerine uygundur. Her yaş grubu için uygundur.

Kullanım Şekli:
Bir parça pamuğu gülsha Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile ıslatın. Yüzünüzü, boynunuzu, göz ve dudaklarınızı silin. İhtiyaca göre tekrarlayın.
Ekstra nemlendirme için gülsha Tam Gül Suyu kullanarak cilt bakımınıza devam edin. Harici kullanım içindir. Direk gün ışığından koruyun.  

Kullanım Sıklığı:
İstenilen sıklıkta.
 
Ürün Bileşimi:  
Rosa Damascena Flower Water, Caprylyl/Capryl Glucoside, Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citronellol*, Geraniol*. * Doğal olarak Rosa Damascena gülü esansiyel yağından gelmektedir.


Yukarı