Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı 12 Adet Flakon – Kadın
- 20%

Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı 12 Adet Flakon – Kadın

0 Satılan

122,75  153,44 

Stokta yok

Stok kodu: 8013134000350 Kategoriler: Etiketler: Marka:

Foltene Pharma Saç Dökülmesine Karşı 12 Adet Flakon – Kadın

Bayanların görsel açıdan fazlası ile rahatsız olmasına neden olan saç dökülmelerini engellemek amacı ile son teknolojilerle üretilen Foltene Pharma Kadınlara Özel Flakon özel olarak geliştirilmiş doğal bir formüle sahiptir.
 
Özellikleri:
Herhangi hayvansal bir katkı maddesi içermeyen Foltene Pharma Kadınlara Özel Flakon kalsiyum, potasyum, magnezyum, çinko, fosfor ve demir içermektedir. Doğal maddelerin özel bileşeninden elde edilen ürün, uzun süreli kullanımlarda saç dökülmesi problemlerinden tamamen kurtulmanıza yardımcı olur.
 
Kullanımı:
FLAKON Tercihen bir senede sonbahar ve ilkbahar olmak üzere 6 ay kullanılması tavsiye edilir. Tüp’ün mührü açıldıktan sonra kapağı aşağıya doğru bastırılarak 2 maddenin birbirine karışması sağlanır ve özel başlığı takılarak dökülmenin yaşandığı bölgeye uygulanır. (Islak veya kuru saça uygulanabilir) İlk 2 ay haftada 3 yada 4 tüp, 3. ay haftada 2 yada 3 tüp kullanılır. Yoğun bir dökülme var ise 4 ay sonbahar başlangıcından kış ayının ortasına kadar ve 4 ay ilkbaharın başlangıcından yazın ortasına kadar toplamda 8 ayda kullanılabilir.
 

Yukarı