Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600ml
- 20%

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600ml

0 Satılan

30,45 

Stokta yok

Stok kodu: 8691685013182 Kategoriler: Etiketler:

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600ml


 
Ürün Adı:
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan 600ml
 
Ürün Markası:
Eyüp Sabri Tuncer 

Ürün Boyutu:
600 ml
 
Etki Alanı:
Saç bakımı ve temizliği.
 
Özet Bilgi:
Kuru ve yıpranmış saçlar için yoğun nemlendirici ve besleyici şampuan.
 
Ürünün Faydaları:
Argan Yağlı Şampuan formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır.
%100 Doğal Argan Yağı içeren formülü ile kuru ve yıpranmış saçların canlanmasına yardımcı olur. Hayat ağacı olarak da adlandırılan, yüksek E vitamini içeren Argan yağı, yıpranmış saç köklerine derinlemesine nüfuz ederek saçı besler ve iyi bir düzeltme sağlar. Gün boyu yıpranan, hasarlı saçlarınızda azalan keratin miktarının yeniden kazanılması için, bitkisel türevli keratin ile zenginleştirilen formülü sayesinde yıpranmış saçları düzeltir, incelen saçlarınızın kalınlaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki BIOTIN, multi-vitamin kompleksi ve atkestanesi ekstraktıyla sağlıklı saç ve saç derisi için yoğun bakım sağlayarak saçlarınızın doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. Paraben içermeyen özel formülüyle, kuru ve yıpranmış saçlar için günlük kullanıma uygundur. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Şampuan ile yoğun nemlendirici ve besleyici etkiyi hissedin…
Paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
 
Uygun Saç Tipi:
Kuru ve yıpranmış saçlar.

Kullanım Şekli:

Hindistan Cevizi Sütlü Şampuan Ürünümüzün üzerindeki şeffaf güvenlik kapağını çıkarınız. Pompayı ok yönünde çevirerek açınız. Uygun bir miktar Eyüp Sabri Tuncer Doğal Hindistan Cevizi Sütlü Şampuanı avucunuza alıp saç diplerinize nazikçe masaj yaparak, köpürtünüz. Bol su ile durulayınız.
Günlük kullanım için uygundur. Göz ile teması halinde bol ılık su ile durulayınız.


Kullanım Sıklığı:
Daha iyi sonuç almak için sürekli ve 2 kez kullanılması tavsiye edilir.