Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser 30ml
- 20%

Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser 30ml

0 Satılan

133,35  166,69 

Stokta yok

Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser 30ml(Seyahat Boy)

 
Ürün Adı:
Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser 30ml
 
Ürün Markası:
Dermalogica 
 
Ürünün Boyutu:
30ml
 
Etki Alanı:
Cilt temizleyicisi
 
Uygun Cilt Tipleri:
Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için
 
Ürünün Faydaları:
Bu çift etkiye sahip eksfoliasyon yapan temizleyici, tek bir temizleme sonrasında bile cildin çok daha temiz ve arınmış hissedilmesini sağlar. İçerdiği konsantre Laktik Asit; yaşlanma ile birlikte cilt yüzeyinde biriken ölü cilt kalıntısının atılmasına ve cilt görünümündeki ince çizgilerin azaltılmasına yardımcıdır. Antioksidan Vitamin E, cildi güçlendirken Gül Çiçeği Yağı ile cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Bu ipeksi yumuşaklıktaki temizleyici cildi arındırarak, daha sonra uygulanacak olan AGE Smart® ürünlerine de cildi hazırlar. Suni koku ve renklendirici içermez. Skin Resurfacing Cleanser güçlü bir temizleme etkisi sağlar. Kullanım sıklığı cilt durumuna bağlı olarak belirlenir. Eğer günlük kullanımından dolayı ciltte hassasiyet veya nemsizlik meydana gelirse, ürünün kullanımını haftada 2-3 keze indirin. Sadece harici kullanım içindir. Gözle temas ettirmeyin. Bu ürünü bir haftadan daha fazla süre kullandığınızda gündüzleri bir güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin. 
  • İkisi bir arada temizleyici ve eksfoliant. 
  • Cildi tazeler ve pürüzsüz görünmesini sağlar.  
  • Cildin daha nemli ve daha aydınlık görünmesini sağlar. 

Kullanım Sıklığı:
PreCleanse uygulamasından sonra, nemli ellerinize ürünü alın ve nemli yüze ve boyuna nazik yukarı doğru hareketler ile en az 30 sn kadar göz bölgesine getirmeden uygulayın. Eğer her gün kullanımı sonucunda bir hassasiyet gelişirse, kullanım sıklığını azaltın. Gündüzleri kullandığınızda, Dynamic Skin Recovery SPF50 ile devam edin.   
 
Ürün Bileşimi:
Water Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lactic Acid, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Cocamidopropyl Betaine, Polyacrylate-1 Crosspolymer, Glycol Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil, Rose Damascena Flower Oil, Eugenia Caryophyllus Clove Flower Oil, Aniba Rosaeodora Rosewood Wood Oil, Citrus Medica Limonum Lemon Peel Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Glycerin, Hexylene Glycol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citrus Medica Limonum Lemon Peel Extract, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Titanium Dioxide CI 77891.

Not: Ürün içerikleri dermalogica tarafından zaman zaman güncellenmektedir. En doğru ve güncel ürün içeriği için ürün ambalajını kontrol edeniz

dermalogicaözetbilgiler.png (8 KB)

Yukarı