Davines Balance Protecting Curling Lotion 2 500ml
- 20%

Davines Balance Protecting Curling Lotion 2 500ml

0 Satılan

84,54  105,68 

Stokta yok

Stok kodu: 80025 Kategoriler:

Davines Balance Protecting Curling Lotion 2 500ml

Ürün Adı:
Davines Balance Protecting Curling Lotion 2 500ml

Ürün Markası:
Davines

Ürün Boyutu:
500ml

Özet Bilgi:
Boyalı, hassas ve yıpranmş saçlar için geliştirilen perma losyonu, normal veya ince telli saçları buklelendiricidir. Profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Ürün Faydaları:
> Normal ve ince telli saçlarda buklelendirme uygulaması geliştirilmiştir. Profesyonel içerikli bir losyondur. > Saç yapısının doğallığını korur ve perma işlemi uygulanır iken o esnada saçı nemlendirir. > Saçlara kökten uca etki ederek, düzgün ve yumuşak buklelerin sahibi olmayı sağlar. > Saç tellerinde elastikiyetini koruma etkisini gösteren ürün, doğal parlaklık sağlamaktadır. > Stil sahibi bir görünüm, yumuşak ve doğal bir yapı elde edilmesini sağlar. > Saçları dirençlendirir. > Profesyonel kullanım için geliştirilmiştir ve yalnızca uzmanlar tarafından uygulanması önerilir.

Kullanım Şekli:
> Saçları “Davines Balance Protecting Curling Lotion #2” ile nemlendirdikten sonra bigudiyle sarın. > Saç tipine bağlı olarak 20 dakika saçta bekletin. > Bu süre içerisinde 4-5 dakikada bir bigudileri açmadan saçlarıın şekil alıp, almadığı kontrol ediniz. > Bekleme süresi dolunca bigudileri açmadan saçları durulayınız. > “Davines Balance Extra Delicate Neutralizer” ile perma uygulamasını sonlandırın. > Tüm perma işlemleri sırasında mutlaka eldiven kullanın.

Yukarı