Davines Authentic Replenishing Butter 200ml
- 15%

Davines Authentic Replenishing Butter 200ml

0 Satılan

100,68  118,45 

Stokta yok

Stok kodu: 74013 Kategoriler:

Davines Authentic Replenishing Butter 200ml

Ürün Adı:
Davines Authentic Replenishing Butter 200ml

Ürün Markası:
Davines

Ürün Boyutu:
200ml

Özet Bilgi:
Authentic serisinin Replenishing Yeniden Yapılandırıcı Krem çeşidi, organik içeriğiyle saçlara, vücuda ve yüze ihtiyaç duyulan bakımı uygular. Ayrıca daha yumuşak ve parlak doku kazandırmada yardımcıdır.

Ürün Faydaları:
> Saç, yüz ve vücut bakımı için uygundur. > Brezilya fönü gibi keratin yüklemesi uygulanan işlemler sonrası kullanıma uygun olan ürün, uygulamanın saçta uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. > Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur. > Hoş kokuya sahiptir. > Saçları yeniden yapılandırarak, kaybedilen nem dengesini tekrardan kazanmasını sağlıyor. > Saçları besler ve derinlemesine nemlendirmektedir. > Organik içeriklidir ve bu sayesinde saça ile vücuda zarar vermiyor. > Saç yapısını kurutmuyor ve sertleştirmiyor. > Saten parlaklığı, ipek yumuşaklığı sağlamaktadır. > Kabaran, asi saçların kontrolünü kolaylaştırmaktadır.

Kullanım Şekli:
Saçlarda: > Kuru saça uygulanmalıdır. > Etkisini göstermesi için 5 dakika kadar bekletin ve durulama yapın. 

İşlem sonrasında saçınızı “Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan” ile yıkayınız. > Haftada 1 kere kullanılmalıdır. Yüz ve tüm vücutta: > Cilt iyice emene kadar masaj yaparak uygulayınız. > İhtiyaç duydukça kremi kullanabilirsiniz.

Yukarı