Davines Authentic Moisturizing Balm 150ml
- 15%

Davines Authentic Moisturizing Balm 150ml

0 Satılan

87,00  102,35 

Stokta yok

Stok kodu: 74011 Kategoriler:

Davines Authentic Moisturizing Balm 150ml

Ürün Adı:
Davines Authentic Moisturizing Balm 150ml

Ürün Markası:
Davines

Ürün Boyutu:
150ml

Özet Bilgi:
Authentic serisi ürünlerinden olan Moisturizing Nemlendirici Balsam, organik içeriğe sahiptir. Saç, vücut ve cilt bakımı yapan ürün, gün içinde birçok defa kullanılabilir.

Ürün Faydaları:
> Saç, yüz, vücut bakımı için kullanılması önerilir. > Sülfatsız yapıya sahip olan balsam, keratin yüklemesi (Brezilya Fönü vb.) sonrasında kullanılabilir. Böylelikle saça uygulanan işlemin daha uzun süre kalıcı olması sağlanır. > Organik içeriğinden dolayı saça, yüze ve vücuda asla zarar vermez. > Saç tellerini kurutmaz ve sertleştirmez. > Saçları nemlendirir, pürüzsüz ve parlak görünümlü olmasını sağlamaktadır. > Saçların daha kolay bir şekilde taranmasını sağlar. > Saça ipeksi bir yumuşaklık verir. > Vücudu ve cildi besler. Ciltte kadifemsi bir doku oluşturur. > Yüzde etkili nemlendirme sağlamaktadır. Cildi makyaj, kir, yağ vb. kalıntılardan derinlemesine arındırır. > Günlük kullanım için uygundur.


Kullanım Şekli:

Saç için kullanımda: > “Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan” ile saçlar temizlenmelidir. > Saç uçlarına bir miktar balsamı nazikçe uygulayınız. > Etkisini göstermesi için birkaç dakika bekletiniz ve ardından iyice durulayınız. Yüz için kullanımda: > Yüzdeki kiri ortadan kaldırmak, makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlemek ve cildi arındırarak ferahlatmak için kullanılır özelliktedir. > Bir pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayınız. > Uygulama sonrası yüzünüzü iyice durulayınız. Vücut için kullanımda: > Nemli cilde uygulayınız. > Etkisini göstermesi için balsam ciltte iken birkaç dakika bekletiniz. > Bekleme sonrası cildinizi iyice durulayınız.

Yukarı