Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı Sos Krem Jel 30 ml
- 20%

Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı Sos Krem Jel 30 ml

97,16 

Stokta yok

Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı Sos Krem Jel 30 ml

Ürün Adı:
Cosmed Ultrasense Soothing S.O.S Cream Gel 30 ml
 
Ürün Markası: 
Cosmed
 
Ürün Boyutu:
30 ml
 
Etki Alanı:
Cilt Bakımı
 
Özet Bilgi:
Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S. Krem Jel
 
Ürünün Faydaları:
Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S. Krem Jel; İçeriğindeki panthenyl triacetat ve citrus meyvelerinden elde edilen Naringenin’den oluşan kompleks yapısı ile cildi güçlendirir. Cilt üzerinde yatıştırıcı etki gösterilmesine yardımcı olur.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Unisex kullanımına uygundur. Alkolsüzdür.
 
Kullanım Şekli:
Cildin uygun ürünlerle temizlenmesinin ardından Cosmed Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S Krem Jel göz çevresi haricinde tüm cilde uygulanır.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION

TOP