Cosmed Sun Essential Spf50 Spray Lotion 200 ml Güneş Bakım SETİ
- 20%

Cosmed Sun Essential Spf50 Spray Lotion 200 ml Güneş Bakım SETİ

0 Satılan

74,43  93,04 

Cosmed Sun Essential Spf50 Spray Lotion 200 ml Güneş Bakım SETİ
Cosmed Sun Essential Spf50 Spray Lotion 200 ml
Özet Bilgi:
Yüksek korumalı sprey losyon.
Ürünün Faydaları:
İçerdiği bitkisel yağlar ve UVA ve UVB den koruyucu özelliğe sahip organik filtreler sayesinde cildi uv ışınlarının zararlı ve yaşlandırıcı etkilerinden korunmasını destekleyici özelliktedir. Güneşin etkisi ile hassas olan cilt sakinleştirici özellikte olup , cildin korunmasında yardımcı olur. 
Unisex kullanıma uygundur. Parfüm ve renklendirici içermez. Suya ve tere dayanıklıdır.
Uygun Cilt Tipi:
Tüm ciltler.
Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan 30 dk önce cilde eşit miktarda dağıtılarak uygulanır. Ciltte beyaz kalıntı bırakmaz , makyaj altı bazı olarak kullanıma uygundur.
Kullanım Sıklığı:
Her iki saatte bir tekrar uygulanması tavsiye edilir.

Cosmed Hair Guard Daily Shampoo 100 ml
Özet Bilgi:
Tüm saçlar için günlük şampuan.
Ürünün Faydaları:
Saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olan şampuan içeriğinde bulunan aktif bileşikler ile saçları korur ve saçların çoğalmasında yardımda bulunur. Sülfat içermeyen yapısı ile saçları arındırır. Unisex kullanıma uygundur. Alkolsüzdür. Sülfat içermez.
Uygun Saç Tipi:
Tüm saçlar
Kullanım Şekli:
Islak saça köpürtülerek uygulanır ve bol su ile durulanır. 
Kullanım Sıklığı:
Her gün kullanıma uygundur.
Ürün Bileşimi:
AC-NET™ ALFA BISABOLOL ANCRINE™ ALLANTOIN ALOE VERA AQUACACTEEN BAOBAB YAĞI BUĞDAY YAĞI CAPILECTINE™ CAPISLOW™ CASHMILAN™ ÇİNKO RİSİNOLEAT D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5 DEPILINE™ ECTOIN® FUCOGEL® HYALORICE™ KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI LUMISPHERE™ MATRIXYL 3000™ MENTOL MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ PHYSIOGENYL®: PHYTOSONIC™ PIROCTONE OLAMINE PLANTAFLUID COMPLEX BC SALATALIK ÖZLERİSALISILIK ASIT SEBOREDUCTYL® SENSILINE®BIO SHEA YAĞI SILIDINE® SİBİRYA ÇAM FISTIĞI SUSAM YAĞI TRIMOIST VANİLYA YEŞİL ÇAY YAĞI ZİNC PCA ALGIN LITHOTHAMNIUM CALCAREUM POWDER ILLITE

Cosmed Revitalizing Hair Conditioner 50 ml

Özet Bilgi:
Canlandırıcı saç kremi. 
Ürünün Faydaları:
Saç keratin proteinlerinden meydana gelir ve keratin saçın elastikiyet, mekanik, fiziksel ve kimyasal ajanlara karşı direnç kazanmasını sağlar.
Keratin, ağır ağır saç şekillendirici işlemler, yıpratıcı içeriğe sahip arındırıcı ürünlerin kullanımı, UV ışınları ve çevresel etmenlerin etkisi ile denatüre olur ve saç bütünlüğünü kaybederek zayıflar.
Nemini kaybeden ya da sebum yağ oranı düşük saçlar ise kurur ve çok çabuk kırılır.
COSMED HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi, saçın keratin bütünlüğünü korumak ve yeniden kazanımını sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.
İçeriğindeki hidrolize pirinç proteinlerinden zengin CASHILAN ile hyaluronik asit ve hidrolize pirinç proteinlerinden zengin HYALORICE sayesinde saç tellerini kırılmalara karşı güçlendirir, kolay taranmasını sağlar ve parlaklık kazandırır.
Anti-statik özelliği ile elektriklenen saçların, kolay şekil almasına yardımcı olur.
Organik Shea Yağ, saçı derinlemesine nemlendirir ve çevresel elementlerin yıpratıcı etkisine karşı koruma sağlar, işlem görmüş, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünün geri kazanımına yardımcı olur. 
Unisex kullanıma uygundur. Alkolsüzdür.
 
Uygun Saç Tipi:
Yıpranmış , boyalı saçlar.
Kullanım Şekli:
Çevresel etmenler, UV ışınları, şekillendirici işlemler ile yıpranan saçların daha kolay taranması, parlaklık ve kırılmalara karşı direnç kazanması için COSMED HAIR GUARD Canlandırıcı Saç Kremi, saçın uygun ürünlerle temizliğinin ardından, saç diplerinden uç kısma doğru uygulanır, ardından bol su ile durulanır.
Kullanım Sıklığı:
Her gün kullanıma uygundur.
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION.

Yukarı