Cosmed Dökülme Karşıtı Saç Bakım SETİ
- 25%

Cosmed Dökülme Karşıtı Saç Bakım SETİ

175,42 

Stokta yok

Cosmed Dökülme Karşıtı Saç Bakım SETİ

Cosmed Yenileyici Serum 100 ml

Ürün Adı:
Cosmed Yenileyici Serum 100 ml
 
Ürün Markası:Cosmed
 
Ürün Boyutu:
100 ml
 
Etki Alanı:
Saç Bakımı
 
Özet Bilgi:
Yenileyici Saç Serumu
 
Ürünün Faydaları:
Sağlıklı saçlar, derisinde pullu görünüme sahip olmayan, dolgun, parlak, kolay kırılmayan, güçlü görünüme sahiptir. Genetik faktörler, düzensiz beslenme, gibi sebepler ile saçlar zamanından önce dökülebilmektedir. Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç derisinin uygun ürünlerle arındırılarak oksijenlenmesi ve tazelenmesini için saç diplerini güçlendirecek uygun ürünler kullanılması gerekmektedir.
COSMED HAIR GUARD Yenileyici Serum; serum yapısında, saç dökülmesine karşı özel olarak geliştirilmiş Acrine ve Capilectine içeren çift aktifli formülü ile saça uzun süre etki ederek saçın dökülmemesini destekler.
Erkek ve kadın tipi saç dökülmelerinde etkilidir.Saç derisindeki temel enzimlerin aktivasyonunu sağlayarak saçı iç ve dış etkenlerden korur.
 
Uygun SaçTipi:
Tüm Saçlar
 
Kullanım Şekli:
Saç ve saç derisi uygun saç bakım şampuanı  ile ön temizliği yapılarak arındırıldıktan sonra, gece yatmadan önce COSMED HAIR GUARD Yenileyici serum hafifçe masaj yapılarak saç diplerine uygulanır, durulanmaz.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION


Cosmed Yenileyici Şampuan 200 ml

Ürün Adı:
Cosmed Yenileyici Şampuan 200 ml
 
Ürün Markası:
Cosmed
 
Ürün Boyutu:
200 ml
 
Etki Alanı:
Saç Bakımı 
Özet Bilgi:
Saç dökülmesi karşıtı, incelmiş saçların kalınlaşmasına
 
Ürünün Faydaları:
Sağlıklı saçlar, serisinde pullu görünüme sahip olmayan, dolgun, parlak, kolay kırılmayan, güçlü görünüme sahiptir. Genetik faktörler, düzensiz beslenme gibibi sebepler ile saçlar zamanından önce dökülebilmektedir. Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç derisinin uygun ürünlerle arındırılarak oksijenlenmesi sağlanmalıdır.COSMED HAIR GUARD Yenileyici Şampuan saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş Acrine  ve Capilectine içeren çift aktifli formülüyle saç dökülmesine karşı bakım sağlar, incelmiş saçların kalınlaştırarak daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Erkek ve kadın tipi saç dökülmelerine etkilidir.Saç tellerini harekete geçirerek saç tellerinin  tazelenmesini sağlayan COSMED HAIR GUARD Yenileyici Şampuan, tuz içermeyen formülü ile saç dökülmesi karşıtı, saç tellerinin kalınlaşmasını ve saç diplerinde güçlenme sağlamanın yanı sıra; saçlara dolgunluk, canlılık ve parlaklık kazandırır.
Saç ve saç derisinin sağlığını geliştirir, saç uzamasını  hızlandırır.
Saç üzerindeki film tabakasıyla, saçı iç ve dış etkenlere karşı korur.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Alkolsüzdür.
Unisextir.
Sülfat içermez.
Tüm saç tipleri için uygundur.
 
Uygun Saç Tipi:
Tüm Saçlar.
 
Kullanım Şekli:
Saç ve saç derisi uygun saç bakım şampuanı ile ön temizliği yapılarak arındırıldıktan sonra, COSMED HAIR GUARD  Şampuan hafifçe masaj yapılarak saça uygulanır ve 5 dk saçta bekletildikten sonra bol su ile durulanır. 
 
 
Kullanım Sıklığı:
En az haftada üç defa uygulamak koşulu ile her gün de kullanılabilir.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION.

Yukarı