Cosmed Day To Day Temizleme Sütü 250 ml
- 20%

Cosmed Day To Day Temizleme Sütü 250 ml

63,16 

Stokta yok

Cosmed Day To Day Temizleme Sütü 250 ml

Ürün Adı:
Cosmed Day To Day Temizleme Sütü 250 ml
 
Ürün Markası: 
Cosmed
 
Ürün Boyutu:
250 ml
 
Etki Alanı:
Cilt Bakımı
 
Özet Bilgi:
Cildi makyaj kalıntıları, çevresel kir, yağ gibi gözenek tıkayıcı etkenlerden arındırır.
 
Ürünün Faydaları:
Sağlıklı  ve canlı bir cilt için ilk aşama temizliktir.
Ciltte biriken fazla yağ, makyaj kalıntıları, toz ve kir cildin oksijen almasını engelleyerek cildin restore edilmesinin önüne geçer.
Besleyici ve nemlendirici özellikteki COSMED TEMİZLEME SÜTÜ cildinizi canlandırarak ve cildinizin gün boyunca maruz kaldığı kirden arındırmak için geliştirilmiştir.
COSMED TEMİZLEME SÜTÜ içeriğinde Hindistan cevizi yağında bekletilerek özel bir işlemden geçen, nemlendirici, besleyici ve yumuşatıcı karakterdeki  200 Tıare çiçeği, hassas cilt yapısını sakinleştiren allantion ve nemliliğin kalıcı olmasını sağlayan gliserin bulunmaktadır.
Bu bitkisel özler ile arındırıcı aktif maddeler cildi besleyerek cildin yeni güne hazırlanmasını sağlar ve gün sonunda cildi makyaj kalıntıları, çevresel kir, yağ gibi gözenek tıkayıcı etkenlerden arındırır.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Alkolsüzdür.
Unisextir.
 
Kullanım Şekli:
Günlük cilt bakımınızın bir parçası olarak COSMED TEMİZLEME SÜTÜ sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa pamuk veya parmak uçları ile dairesel hareketlerle cilde uygulanır.
COSMED TEMİZLEME SÜTÜ uygulaması takiben COSMED YÜZ TONİĞİ  kullanılması tavsiye edilir.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION.

Yukarı