Cosmed Day To Day Mineral Tonik 200 ml
- 20%

Cosmed Day To Day Mineral Tonik 200 ml

75,92 

Stokta yok

Cosmed Day To Day Mineral Tonik 200 ml

Ürün Adı:
Cosmed Yüz Toniği 200 ml
 
Ürün Markası: 
Cosmed 
 
Ürün Boyutu:
200 ml
 
Etki Alanı:
Cilt Bakımı
 
Özet Bilgi:
Cildi derinlemesine arındırır, cilde tazelik verir.
 
Ürünün Faydaları:
Sağlıklı ve canlı bir cilt için ilk aşama temizliktir. Ciltte biriken fazla yağ, makyaj kalıntıları, toz ve kir gibi faktörlerin ciltten arındırılması için cilt tipine uygun ürünlerle temizlenmesi, ardından cildin yüzeyde kalan temizleyici ürün artıklarından tamamen arındırılması ve bir sonraki ürüne cilt florasının hazırlanması için tonik kullanımı önerilmektedir. COSMED YÜZ TONİĞİ, cilt temizliğinin pH’ını dengelemek, cilt bakımı için kullanılan ürünlerin etkinliğini artırmak için özel olarak geliştirilmiştir.
COSMED YÜZ TONİĞİ içeriğinde cilt yapısının tazelenmesini, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olan Matrixyl300 ile en hassas, kuru cilt tiplerini sakinleştiren, cildin nemlenmesini sağlayan D-panthenol bulunmaktadır. İçeriğin sinerjinik etkisi sayesinde, COSMED YÜZ TONİĞİ, cilt temizliğinin ardından cildi derinlemesine arındırır, cilt yapısının bir sonraki bakıma hazırlar ve cilde tazelik kazandırır.Paraben içermez.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Alkolsüzdür.Unisextir.

 
Kullanım Şekli:
Günlük cilt bakımının bir parçası olarak, cildin uygun ürünlerle sabah ve akşam temizlenmesinin, ardından, COSMED YÜZ TONİĞİ ile nemlendirilen pamuk, yüz ve boyun bölgesine hafif dairesel hareketlerle uygulanır. Cilt temizliğinin ardından cilt tipine uygun nemlendirici ürünün kullanılması tavsiye edilir.Etkili sonuçlar için COSMED CİLT BAKIM ürünlerinin bir arada ve her gün kullanılması önerilir.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION.

Yukarı