Cosmed Ayak Kremi 50 ml
- 20%

Cosmed Ayak Kremi 50 ml

41,91 

Stokta yok

Stok kodu: 8699292991244 Kategoriler: Etiketler: ,

Cosmed Ayak Kremi 50 ml

Son Kullanma Tarihi: 06/2020
Ürün Adı:
Cosmed Ayak Kremi 50 ml
 
Ürün Markası: 
Cosmed
 
Ürün Boyutu:
50 ml
 
Etki Alanı:
Ayak Bakımı
 
Özet Bilgi:
Ayakların yumuşak ve bakımlı olmasını sağlar.
 
Ürünün Faydaları:
COSMED markalı ürünler, ‘Kozmetik Formülasyonlarda Yeni Yaklaşımlar prensip, teknikleri ve GMP kurallarıyla üretilmişlerdir.
Bu ürünlerde, ayrıca HPP işlemleri de kullanılmaktadır.
HPP işlemleri ancak MİKROEMÜLSİYON boyutunda yağ fazı içerisine yerleştirilmiş, su bazlı akiflerle gerçekleştirilebilmektedir.
COSMED AYAK BAKIMI ürünleri, besleyici ve yumuşatıcı etkileri sayesinde, cildi derinlemesine nemlendirerek besler, ayakların yumuşak ve bakımlı olmasını sağlarlar. İçerdiği aktif maddeler ve bitki özleri; yorgun ayakları dinlendirerek yeniden canlandırır.
Kötü kokuların oluşumunu engellemeye yardımcı olurlar.
Cilt tarafından hızla emilerek , yağ tabakası bırakmazlar.
 
Uygun Cilt Tipi:
Tüm Ciltler.
 
Kullanım Şekli:
Gündüz, gece yatmadan önce, peeling veya pedikür sonrasında ayaklar yıkanıp kurulandıktan sonra COSMED Ayak Bakım Kremi’ni masaj yaparak uygulayınız. Uygulamanın mutlaka nemli olmayan,kurulanmış bir cilt üzerine yapılması tavsiye edilir.
Pedikür, spor ve duş sonrası uygulanması tavsiye edilir.
 
Ürün Bileşimi:
AC-NET™,ALFA BISABOLOL,ANCRINE™,ALLANTOIN,ALOE VERA,AQUACACTEEN,BAOBAB YAĞI,BUĞDAY YAĞI,CAPILECTINE™,CAPISLOW™,CASHMILAN™,ÇİNKO RİSİNOLEAT,D-PANTHENOL PRO-VITAMIN B5,DEPILINE™,ECTOIN®,FUCOGEL®,HYALORICE™,KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LİMON ÇEKİRDEĞİ YAĞI,LUMISPHERE™,MATRIXYL 3000™,MENTOL,MONOI DE TAHITI 200 FLOWERS,PANTHENYL TRIACETATE NARINGENIN,PAPAYA VE ANANAS ÖZLERİ,PHYSIOGENYL®:,PHYTOSONIC™,PIROCTONE OLAMINE,PLANTAFLUID COMPLEX BC,SALATALIK ÖZLERİ,SALISILIK ASIT,SEBOREDUCTYL®,SENSILINE®BIO,SHEA YAĞI,SILIDINE®,SİBİRYA ÇAM FISTIĞI,SUSAM YAĞI,TRIMOIST,VANİLYA,YEŞİL ÇAY YAĞI,ZINC PYRION.

Yukarı