Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 20gr
- 10%

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 20gr

18,90 

Stokta yok

Stok kodu: 5010006101668 Kategoriler:

Corega Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 20gr

      Halk arasında takma diş olarak bilinen diş protezi genel olarak çeşitli sebeplerden dolayı ağızda görülen bozuklukların giderilmesi amaçlı ve ya kaybedilmiş dişlerin yerine konma amaçlı, kişilerin estetik ve fonksiyonel ihtiyaçlarını gideren tüm yapay diş oluşumlarına verilen isimdir.

     Bireylerde kaybedilen ağız ve diş fonksiyonlarının geri kazandırılması amacı güden diş protezleri aynı zamanda bozulan konuşma üzerinde de düzeltici etkiye sahiptir. Dolayısı ile toplum içinde kaybedilmiş özgüvenin de geri kazandırılmasında etkili rol oynamaktadır.

       Bununla beraber diş protezleri ağız içerisine sonradan kazandırılan bir uygulama olduğundan dolayı rahat bir şekilde kullanılabilmesi için çeşitli yardımcılar bulmak mümkündür. Corega markası tarafından üretilen Corega diş protezi yapıştırıcı krem de bunlardan biridir.

      Corega diş protezi yapıştırıcı krem sayesinde kullanılan diş protezlerinin ağızdan çıkması ve beraberinde olası kazalar da önlenmiş olur.

       Corega diş protezi yapıştırıcı krem ürünü uygulaması olarak dikkat edilmesi gereken ilk nokta diş protezlerinin temiz ve kuru olmasıdır. Ürünün iyi bir şekilde etki edebilmesi için bu şarttır. Bunun devamında alt çene ve üst çene uygulaması farklı olarak Corega diş protezi yapıştırıcı krem tatbiki gerçekleştirilir.

      İlk olarak alt çene üzerinde diş protezinin damak ile temas eden 3 farklı bölgesine Corega diş protezi yapıştırıcı kremi uygulayıp ardından aynı işlemi yine 3 farklı bölge için üst çene için tekrarlamak gerekmektedir. Her iki uygulama sonrası birkaç dakika yeme içme işlemi yapılmaması etkili sonuç almak için tavsiye edilmektedir.

Yukarı