Capilactif Kepeklenmeye Karşı Bakım Seti 3 Al 2 Öde
- 12%

Capilactif Kepeklenmeye Karşı Bakım Seti 3 Al 2 Öde

0 sold

175,00 

Availability: Stokta yok

Stok kodu: 3700327002387 Kategoriler: Etiketler:

Capilactif Kepeklenmeye Karşı Bakım Seti 3 Al 2 Öde

Ürün Adı:

Capilactif Kepeklenmeye Karşı Bakım Seti 3 Al 2 Öde

Ürün Markası:

Capilactif

Ürün Boyutu:

Saç Serum Komleksi 50ml
Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı 200ml
Kepek Karşıtı Bakım Losyonu 100ml

Özet Bilgi:
Kepek karşıtı bakım seti(Serum, Şampuan, Losyon)

Ürünün Faydaları:

Saç Serum Kompleksi 50ml:
Saçınızı nemlendirerek istenilmeyen durumlara karşı bakım sağlar.
Capilactif saç bakım serumu saçlarınızı güçlendirmek ve kepeklenmeyi gidermeye yardımcı olmak için formülize edilmiştir. Argan ve yalancı safran yağları ve 7 bitkinin bileşenlerinden oluşan aktif kompleks içerir.
%86 Organik

Saç derinizin durumuna göre haftada 1 yada 3 kez uygulayın. Bu serum şampuanın ve losyonun etkinliğini arttıracaktır. En az 2 ay kullanılmalıdır. Ambalaj açıldıktan 12 ay içerisinde tüketilmelidir.

Kepeklenmeye Karşı Bakım Şampuanı 200ml:
Saç derinizi nemlendirerek bakım sağlar.
Saç derinizdeki istenilmeyen durumlara karşı bakım sağlar.
Capilactif kepek önleyici saç bakım şampuanı, kepeklenmeyi ortadan kaldırmaya ve saç derinize canlılık kaznadırmaya yardımcı olmak için formülize edilmiştir. Ayrıca saça yumuşaklık kazandıracaktır.
%87 Organik

Islak saça, her tarafa yayarak ve hafifçe masaj yaparak uygulanır ve iyi bir şekilde durulanır. Gerek görüldüğü takdirde tekrarlanır. Saç derisine günlük ya da haftada iki defa olmak en az 2 ay boyunca uygulanır. Kepeklenme önleyici saç bakım losyonu ile birlikte kullanılmalıdır. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmedilir.

Kepeklenmeye Karşı Bakım Losyonu 100ml:
Saç derinizi yeniden dengelemeye yardımcı bakım sağlar.
Saç derinizdeki istenilmeyen durumlara karşı bakım sağlar.
Capilactif kepeklenmeye karşı bakım losyonu, saç derinizdeki kepeklenmeyi ortadan kaldırmaya ve saç derinizi yeniden dengelemeye yardımcı olmak için formülize edilmiştir. 9 bitkili aktif kompleks, nane ve rozamari özleri deriyi canlandırmaya ve saç derisini güçlendimeye yarımcı olur. Saçınıza yumuşaklık kazandırır.
%83 Organik

Saç derinize püskürtün ve hafifçe masaj yapın. Durulamayın. Saç derinizin durumuna göre günlük yada haftalık 2 defa olmak üzere en az 2ay boyunca uygulayın. Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı ile birlikte kullanılmalıdır.