Capicade Hair BB Cream 100ml
- 20%

Capicade Hair BB Cream 100ml

0 Satılan

73,87  92,34 

Stok kodu: 8681254301024 Kategoriler:

Capicade Hair BB Cream 100ml

Ürün Adı:
Capicade Hair BB Cream 100ml

Ürün Markası:
Capicade

Ürün Boyutu:
100ml
 
Etki Alanı:
Saç bakımı
 
Kullanım Şekli:
Islak yada kuru saça uygulanabilir. Saça veya saç uçlarına masaj yaparak uygulanması önerilir. Durulama gerektirmez. Günlük kullanım için uygundur.

Özet Bilgi:
Saçın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı krem.

Ürünün Faydaları:

BB CREAM
Hair BB Cream içeriğinde çok özel 3 aktif bulunur.
Kullanım Şekli
 
INCA OMEGA OIL
İnka fıstığı çekirdeklerinden elde edilen u201cInca Omega Oilu201d ile kırık saç uçlarını onarmaya ve yeni kırık oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Inka fıstığı çekirdekleri, birçok çekirdek yağına kıyasla en zengin Omega 3, Omega 6 ve Omega 9 içeriğine sahiptir. Saç için güçlendirme, besleme, kırık uçları onarma ve koruma yapabilirsiniz. 
 
RADIANCYL
Hair BB Cream, saç kalınlığını artırmaya yardımcı olduğu bilinen u201cRadiancylu201d içermektedir. u201cRadiancylu201d, Peru ginsengi olarak da bilinen Maca köklerinden elde edilmiş proteinler, esansiyel amino asitler, mineraller ve B grubu vitaminlerince zengin bir kaynaktır. Daha hızlı uzayan ve daha güçlü saçlar için geliştirilmiş. 
Hem saç hem cilt için kullanılmaktadır. Ciltte ise enerji verici, besleyici, sıkılaştırıcı, ışıltı verici,18 esansiyel amino asit, proteinler, B grubu vitaminleri ve minerallerce zengin olup Ecocert sertifikalıdır. sivilceye eğilimli bakım ürünlerinde tamamlayıcı bakım içeriği olarak tercih edilir. 
GLYCOENERGİZER HAIR
Hair BB Cream, saçın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan ve saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olan u201cGlycoenergizer Hairu201d içermektedir. Marine kaynaklı glukojen içerir. 
CAPİCADE BB HAİR KREMLE 7 etki sağlarsınızu2026
1 Nemlendirme 
2 Bakım 
3 Yumuşaklık 
4 Parlaklık 
5 Yoğunluk-Islak / kuru tarama kolaylığı 
6 Hacim 
7 Kondisyonlama-kırık saç uçları için onarma

Yukarı