Biosmile Nane ve Papaya Aloe Vera Diş Macunu 75 ml
- 20%

Biosmile Nane ve Papaya Aloe Vera Diş Macunu 75 ml

33,41 

Stokta yok

Biosmile Nane ve Papaya Aloe Vera Diş Macunu 75 ml

Ürün Adı:
Biosmile Mint ve Papaya Aloe Vera Diş Macunu 75 ml

Ürün Markası:
Biosmile

Ürün Boyutu:
75 ml

Özet Bilgi:
Sertifikalı organik beyazlatıcı diş macunu.

Ürün Faydaları:
Günlük ağız bakımınız için papaya özlü sertifikalı organik beyazlatıcı diş macunu. Papaya ekstratında bulunan doğal aktif bileşenler diş yüzeyine zarar vermeden güvenli bir şekilde dişleri beyazlatmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan aloe vera ağız içini nemli tutar, korur, temizler.

Nane yağı ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Xylitol diş yüzeyi kaplayarak re-mineralizasyonu sağlamaya yardımcı olur.1130 ppm Sodium Florür içerir. 6 yaşından küçük çocuklarda bezelye tanesi büyüklüğünde diş macunu kullanınız. 
Yutulmasını önlemek amacı ile ebeveyn kontrolünde kullanınız.

Kullanım Şekli:
Her öğünden sonra dişlerinizi iki dakika boyunca dairesel hareketlerle firçalayın, daha sonra ağzınızı bol su ile çalkalayın.

Ürün Bileşimi:
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Xylitol, Cellulose Gum, Sodium Coco-Sulfate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Aroma (Limonene), Sodium Fluoride, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate. Contains Fluoride *Ingredient from Organic Farming 0.25 (1130 unipos (-) wdd 99.73% natural origin of total COSMOS ORGANIC certified by Ecocert Greenlife according to COSMOS standard. 10.27 % of the total ingredients are from Organic Farming.

Yukarı