Bionike Triderm Marsilya Sıvı Sabun 500 ml

Bionike Triderm Marsilya Sıvı Sabun 500 ml

(Yorumlar) 0 Satılan

104,90 

Stokta

Stok kodu: 15125 Kategoriler: • Bionike Triderm Liquid Marseille Soap 500ml –Sıvı Marsilya Sabunu


  Hassas, toleranssız, alerjik ve çabuk kızaran ciltler için, temizleyici sıvı kıvamlı Marsilya sabunudur. Cildi kurutmadan ve tahrişe neden olmadan nazikçe temizlemek sağlamak için kullanılabilir.

  Cilt Tipi


  Tüm Ciltler (Hassas Ciltler Dahil)

  Ürün Özellikleri


  Hassasiyet sorunu yaşayan ciltler ve oldukça nazik dokuya sahip bebek, çocuk ve yaşlılarda el, yüz ve beden temizliği için uygulanabilir. İçerdiği yağ asitleri ile cilt bariyerlerini onarmak için bakım oluşturabilir. Yumuşak formüle sahip yapısıyla, hassasiyete sahip ciltlerde kullanılabilir. Cildi temizlerken aynı zamanda kuruluk hissine neden olmaz. Geleneksel Marsilya sabununun sıvı versiyonudur.

  Ürün Avantajları


  Hassas ciltler dış etkenlerden daha çabuk etkilenirler. Dış etkenler ciltte kuruluk, kaşıntı gibi rahatsız edici hislere neden olabilir. Günlük temizliğimiz için kullandığımız sabunlar ciltte bu gibi alerjik tepkilere neden olabilir. Bu nedenle Bionike Triderm Liquid Marseille Soap yumuşak yapısı ile özel formülüyle cildi nazikçe temizlemek için kullanılabilir. Hafif yapısı ve sıvı kıvamıyla kolayca uygulanır. Ciltte hassasiyet etkilerine neden olmaz. Alerjen olmayan koku içerir.  Sık kullanım için idealdir. Cilde dengeli ve nazik bir temizleme olanağı sunar. 

  Ürün Kullanımı


  Günlük olarak el, yüz ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Yeteri kadar sabunu hafif nemli cilt üzerine sürünüz ve köpürmesini sağlayınız. Ardından durulayınız. İhtiyaç halinde uygulanabilir. 


  Etki AlanıTemizleme
  Cilt TipiTüm Ciltler
  SonuçCildi tahriş, kuruluk gibi etkilere neden olmadan nazikçe temizlemesi


Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Bionike Triderm Marsilya Sıvı Sabun 500 ml”