Bioderma Yağlı Tabaka ve Kızarıklık Karşıtı Bakım Seti

Bioderma Yağlı Tabaka ve Kızarıklık Karşıtı Bakım Seti

0 Satılan

173,20 

Stokta yok

Bioderma Yağlı Tabaka ve Kızarıklık Karşıtı Bakım Seti

Ürün Adı: 

Bioderma Sensibio DS Cream 40ml – Sensibio DS Cleansing Gel


Ürün Markası:
Bioderma

Ürün Boyutu:
40ml – 200ml

Özet Bilgi:
Bioderma Sensibio DS Cream 40ml – Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml

Ürün Faydaları:

Bioderma Sensibio DS Cream 40ml
Özellikle cilt yüzeyinin yağlı bölgeleri olan burun kenarları, kaşlar, alın, çene gibi zaman içerisinde oluşmuş kızarıklıklar ve hassas ciltler için bakım kremi. Özel aktif bileşenlerin sinerjik etkisi sayesinde cildi rahatsız eden etkenlerden korumaya yardımcı olur. Bu sayede cildin yatıştırılmasına yardımcı olur. Kızarıklıkların görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. Yumuşatıcı, hafif ve yağsız yapısı ile kullanım keyfi ve cilt konforu sağlamayı hedefler.

Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml
Hassas, toleransı düşük, normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilen, yıpranmış ve skuam sorunu yaşayan ciltleri derinlemesine ve hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olan jeldir. Özellikle burun kenarları, kaş üzeri, alın ve çene bölgesi gibi yağlı ve yıpranmış bölgelerde sıklıkla gözlemlenen kronik kızarıklık ve squamların arındırılmasına yardımcı olur. Cildi nazik bir şekilde temizlerken, nem dengesine ulaşmasını sağlamaya yardımcı olur. Yumuşak yapıya ve fizyolojik PHu2019a sahiptir.Cildin doğal dengesi ile uyum içerisindedir.

Kullanım Şekli:

Bioderma Sensibio DS Cream 40ml
Sensibio DS foaming Gel yada Sensibio H2O ile önceden temizlenmiş cilde uygulamanız önerilir. Günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. 

Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml
Islak cilde masaj eşliğinde uygulayın.Nazikçe durulayıp cildi kurulayın.Devamında Sensibio DSFoaming Cream uygulanması önerilir.Erkekler için traş köpüğü özelliği de taşımaktadır.Kullanım sıklığı:günde 1 veya 2 kez

Bioderma Sensibio H2O 250ml

Ürün Adı:
Bioderma Sensibio H2O 250ml


Ürün Markası:
Bioderma

Ürün Boyutu:
250ml

Özet Bilgi:
Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici – PUANSIZDIR.

Ürün Faydaları:
Hassas, toleransı düşük, normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilen, durulama gerektirmeyen, hassas formlu misel solüsyondur.Cildi nazikçe ve derinlemesine temizleyerek tüm kir ve makyajdan arındırmaya yardımcı olur.Cildi derinlemesine temizlemeyi hedefler.Oldukça yüksek göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir, cildin doğal dengesinin korunmasını sağlar.Parfüm, alkol ve phenoxyethanol içermez.

Uygun Cilt Tipi:
Hassas, toleransı düşük, normalden kuruya dönük ciltler

Kullanım Şekli:
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, bir parça pamuk yardımı ile yüz ve göz çevresine, etkin temizlik sağlayıncaya kadar uygulayın.Uygulamaya, pamukta herhangi bir leke kalmayınca kadar devam edin.Uygulama sonrası durulama gerektirmez.Özellikle sık makyaj yapanlar için pratik kullanımlı ideal bir üründür.Kullanım sıklığı:günde 2 kez sabah ve akşam

Ürün Bileşimi:
Water, Peg-6 caprylic/capric glycerides, Propylene glycol, cucumis sativus, fruit extract, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, disodium edta, cetrimonium bromide.

Yukarı