Bioderma Sensibio Light Creme Set Sensibio H20 100ml

Bioderma Sensibio Light Creme Set Sensibio H20 100ml SET

Ürün Adı:
Bioderma Sensibio Light Creme Set Sensibio H20 100ml

Ürün Markası:
Bioderma

Ürün Boyutu:
40ml – 100ml

Özet Bilgi:
Bioderma Sensibio Light Cream 40 ml – Bioderma Sensibio H2O 100 ml

Ürün Faydaları:

Bioderma Sensibio Light Cream 40 ml 

Hassas, toleransı düşük, normal ve karma ciltler için geliştirilen, cildin düşük tolerans seviyesinin yükseltilmesini sağlayan, günlük nemlendirici bakım ürünüdür.Bileşiminde patentli Toleridine kompleksi barındırır, bu sayede cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesini sağlamayı hedefler.Besleyici ve nemlendirici etkileri ile cildi dış etkenlerin zararlarına karşı koruma altına alır.Yumuşak yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir, cildin yumuşatılmasına ve esneklik kazandırılmasına katkı sağlar. 

Bioderma Sensibio H2O 100 ml 
Hassas, toleransı düşük, normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilen, durulama gerektirmeyen, hassas formlu misel solüsyondur. Cildi nazikçe ve derinlemesine temizleyerek tüm kir ve makyajdan arındırmaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine temizlerken nazik formülü ve etkili bileşenler ile cilt görünümünü korur, kuruluğa neden olmaz. Oldukça yüksek göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir, cildin doğal dengesinin korunmasını sağlamaya yardımcı olur.

Uygun Cilt Tipi:
Hassas, normal ve karma ciltler.

Kullanım Şekli: 


Bioderma Sensibio Light Cream 40 ml 
Günde 1 veya 2 kez olmak üzere, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine uygulayın.Daha iyi sonuçlar elde etmek için, tamamlayıcı bakım olarak Bioderma Sensibio Masku2019ın haftada 1 veya 2 kez kullanılması önerilir. 

Bioderma Sensibio H2O 100 ml 
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, bir parça pamuk yardımı ile yüz ve göz çevresine, etkin temizlik sağlayıncaya kadar uygulayın.Uygulamaya, pamukta herhangi bir leke kalmayınca kadar devam edin.Uygulama sonrası durulama gerektirmez.

Yukarı