Bioderma Hydrabio Creme Set

Bioderma Hydrabio Creme Set

0 sold

184,46 

Availability: Stokta yok

Bioderma Hydrabio Creme Set 

Ürün Adı:
Bioderma Hydrabio Creme Set 


Ürün Markası:
Bioderma

Ürün Boyutu:
50ml – 250ml

Özet Bilgi:
Bioderma Hydrabio Creme 50ml – Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 250ml 

Ürün Faydaları:

Bioderma Hydrabio Creme 50ml
Tek bir adımda cildi derinlemesine besler, cildin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Yatıştırıcı etkisi sayesinde, Hydrabio Cream cildin yüzeyini düzeltir ve cildin doğal ışıltısına yeniden kavuşmasına, canlılık kazanmasına yardımcı olur. E Vitamini ile zenginleştirilmiş Hydrabio Cream, erken cilt yaşlanmasına karşı korunmasına yardımcı olur. 

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 250ml 
Nemsiz cilt yapıları için geliştirilen ve durulama gerektirmeyen cilt ve makyaj temizleyici süt üründür. Biodermau2019ya özgü Aquagenium kompleksi içerir.Cildi tüm kir ve makyajdan derinlemesine temizleyerek arındırma sağlamaya yardımcı olur.Cildin alt ve üst katmanlarını derinlemesine nemlendirmeye destek olur.Cildin su tutma kapasitesini artırarak daha fazla su tutmasına yardımcı olur.Cildin kaybettiği esneklik ve parlaklığı geri kazandırarak tazelenmiş ve yumuşaklık kazanmış bir cilt görünümü oluşturmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Bioderma Hydrabio Creme 50ml
Hydrabio H2O, Hydrabio Milky Cleanser ya da Hydrabio Tonique ile önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez sabah ve/veya akşam uygulanabilir. 

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 250ml 
Pamuk yardımı ile yüz ve göz bölgesine uygulayarak cildinizi temizleyin.Devamında Hydrabio Tonique kullanılması önerilir.Kullanım sıklığı:sabah ve akşam