Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Sirli Bant Ağda Yüz için
- 20%

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Sirli Bant Ağda Yüz için

28,56 

Stokta yok

Stok kodu: 8697432099904 Kategoriler: Etiketler:

BİR AĞDADAN ÇOK DAHA FAZLASI

Epiten Ağda Devrimi
B’IOTA Laboratuvarları, Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atarak Epiten Ağda Devrimini gerçekleştirmiştir. Epiten Ağda serisi, güçlü formülü ile bir ağdadan çok daha fazlasıdır. Cildinizi istenmeyen tüylerden temizleyip ölü cilt kalıntıalrını arındırarak cilt yüzeyini pürüzsüz kılarken, Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri sayesinde istenmeyen tüylerin azalmasını ve çok daha geç çıkmasını sağlar.
 

EPİTEN TÜY AZALTICI ROLL-ON SİR AĞDA

Normal Ciltler için- Melisa özlü 
Melisa özlü Epiten Sirli Bant Ağda, en pratik şekilde istenmeyen tüyleri temizlerken; ilk kullanımdan itibaren tüylerin azaldığını ve daha geç çıktığını hissettirir. İçeriğindeki melisa özünün antioksidan etkisi ile çevresel etkenlere karşı cildi korur.

Dikkat edilecek hususlar:

  • Uygulama yapılacak bölgenin kuru ve temiz olmasına, bölgenin üzerinde herhangi bir krem veya cilt bakım ürünü kullanmamış olmasına özen gösteriniz
  • Bacaklarda kollarda koltuk altlarında ve bikini bölgesinde güvenle kullanılabilir
  •  sonucu almak için tüy uzunluğu 2-5 mm arasında olmalıdır
  • Ağda bantları su ile temas etmemelidir, yapışkan etkisini yitirir.
  • Ağda işlemi bittikten sonra ciltte kalan ağda kalıntılarını su, sabun ya da alkolle değil, kutudan çıkan ağda temizleme mendilleri ile temizleyiniz.
  • Ağda işlemi bittikten sonra terlemeye karşı, parfümlü, alkol içeren bir ürün kullanmadan ve güneşlenmeden önce 24 saat beklemesi önerilir.

Yukarı