Bioder Epiten Sirli Bant Ağda Vücut İçin 12adet (Hassas Cilt) İkincisi Hediye
- 20%

Bioder Epiten Sirli Bant Ağda Vücut İçin 12adet (Hassas Cilt) İkincisi Hediye

0 Satılan

19,95 

Stokta yok

Stok kodu: 8697432099911 Kategoriler: Etiketler: ,

BİR AĞDADAN ÇOK DAHA FAZLASI

Epiten Ağda Devrimi
B’IOTA Laboratuvarları, Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atarak Epiten Ağda Devrimini gerçekleştirmiştir. Epiten Ağda serisi, güçlü formülü ile bir ağdadan çok daha fazlasıdır. Cildinizi istenmeyen tüylerden temizleyip ölü cilt kalıntılarından arındırarak cilt yüzeyini pürüzsüz kılarken, Turunç ve Bitkisel Complex B ekstreleri sayesinde tüylere etki ederek istenmeyen tüylerin azalmasını ve çok daha geç çıkmasını sağlar.

EPİTEN TÜY AZALTICI SİRLİ BANT AĞDA

Normal Ciltler için-Melisa Özlü
Melisa özlü Epiten Sirli bant ağda en pratik şekilde istenmeyen tüyleri temizlerken; ilk kullanımdan itibaren tüylerin azaldığını ve daha geç çıktığını hissettirir. İçeriğindeki Melisa özünün antioksidan etkisi ile çevresel etkenlere karşı cildi korur.
 
 

Dikkat edilecek hususlar:

  • Uygulama yapılacak bölgenin kuru ve temiz olmasına, bölgenin üzerinde herhangi bir krem veya cilt bakım ürünü kullanmamış olmasına özen gösteriniz
  • Bacaklarda kollarda koltuk altlarında ve bikini bölgesinde güvenle kullanılabilir
  • sonucu almak için tüy uzunluğu 2-5 mm arasında olmalıdır
  • Ağda bantları su ile temas etmemelidir, yapışkan etkisini yitirir.
  • Ağda işlemi bittikten sonra ciltte kalan ağda kalıntılarını su, sabun ya da alkolle değil, kutudan çıkan ağda temizleme mendilleri ile temizleyiniz.
  • Ağda işlemi bittikten sonra terlemeye karşı, parfümlü, alkol içeren bir ürün kullanmadan ve güneşlenmeden önce 24 saat beklemesi önerilir.