Binacil Eyelash & Eyebrow Tint 15 gr

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint 15 gr

0 Satılan

25,00 

Stokta yok

Stok kodu: 4260111050479 Kategoriler:

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint 15 gr

Ürün Adı:
Binacil Eyelash & Eyebrow Tint 15 gr

Ürün Markası:
Binacil

Ürün Boyutu:
15 gr

Özet Bilgi:
Kaş ve kirpik boyası.

Kullanım Şekli:
KULLANIM KILAVUZU
1- Uygulamaya başlamadan önce kaşlarınızı, kirpiğinizdeki maskarayı ve makyajınızı dikkatli şekilde temizleyin.

2- Cilt koruyucu krem ile gözkapağının altını ve üstünü kapatın.

3- Koruyucu pamuğun bir tarafına da cilt koruyucu kremi uygulayın. Krem kaplı tarafını gözün altına uygulayın ve kirpiğin altına dikkatlice yerleştirin.

4- Yaklaşık 2cm BINACIL kaş ve kirpik boyası ile 10 damla Hidrojen Peroksit’i pürüzsüz kıvama gelinceye kadar karıştırın
 

5- Gözleri kapatarak kirpiğin üzerini nazikçe BINACIL çubuğu ile boyayın.(Bütün kirpiği kapladığına emin olun) DİKKAT: Eğer WIMPERNWELLE Kirpik permasından sonra boyama direk olarak yapılırsa, kirpikleri rulodan ayırırken boya ile kirpiklerin kıvrımını takip et.

6-Uygulama Süresi: Kirpikler: Arzu ettiğiniz koyuluğa ve kirpiklerin yapısına bağlı olarak 8-12 dakikadır. WIMPERNWELLE kirpik permasından sonra boyama yapıldığında uygulama süresi sadece 2 dakikadır! Kaşlar: Rengin yoğunluğuna bağlı olarak 2-10 dakikadır.

​7-Uygulamadan sonra BINACIL çubuk ile BINCAIL kirpik ve kaş boyasındaki fazlalıkları çıkarın. Pamuk ile ruloyu aşağı doğru dikkatli şekilde çıkarın. Kirpikleri nemli bir pamuk ile temizleyin. Temizleme tamamen bitene kadar müşterilerin gözleri kapalı olacak.
 

Yukarı