Badger Kids Spf35 Face Stick 18.4gr

Badger Kids Spf35 Face Stick 18.4gr

0 Satılan

Badger Kids Spf35 Face Stick 18.4gr
Ürün Adı:

Badger Kids Spf35 Face Stick 18.4gr

Ürün Markası:

Badger

Ürün Boyutu:

18.4gr

Özet Bilgi:

Spor Yapan Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Stick(%98 organik içerik).

Ürünün Faydaları:

En doğal içeriği ile en basit içeriğe sahip olan stik spor yapan çocukları oldukça koruyucudur. Güneş, rüzgâr ve soğuğun etkilerinden hayallerinin peşinde koşan ve sağlıklı bir hayat için spor yapan çocuklarınız için oldukça kullanışlıdır. Kremsi kokusuyla kullanışlı ve su ve terlere 80 dakikaya kadar dayanıklıdır. Hiçbir oksibenzon, oktinokzat veya diğer kimyasal maddeler içermez.

Badger Balm Spf 35 Kids Sport Sunscreen Stick Spor Yapan Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Stick ultra nemlendirici ve Narinciye ve vanilyanın uçucu yağlarında ve ay çiçek yağı tabanında geliştirilmiştir. Güvenli, etkili yapısı ile soğuktan, güneşten mümkün olduğunca çocuklarınızı korumanıza yardımcı olur. Kullanımı kolay, hemen kirlenmeyen taşıması oldukça kolay çevre dostudur. Badger Balm aynı zamanda her yaştan çocuk için güvenlidir. Nefis kremsi kokusu yüz, dudaklar, kulaklar gibi hassas bölgelerde ekstra koruma sağlar. En duyarlı ciltlerde bile kullanılabilir.

Yüz, kulaklar ve dudaklar için özellikle iyi olmakla birlikte su geçirmeyen, suya dayanıklı yapısı ile oldukça kullanışlıdır.

Kullanım Şekli:

Ürünü cildinizin korumak istediğiniz bölgesine hafifçe masaj yaparak kullanınız. Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce kullanınız.

Ürün Bileşimi:

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cera Alba (Beeswax), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil, Tocopherol (Sunflower Vitamin E), Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Extract =Certified Organic =Extra Virgin Olive Oil.

Yukarı