Bade Natural Erkek Bakım Seti

Bade Natural Erkek Bakım Seti

0 Satılan

Bade Natural Erkek Bakım Seti

Ürün Adı:
Bade Natural Erkek Bakım Seti

Ürün Markası:
Bade Natural

Özet Bilgi:
Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal erkek bakım ürünlerimizle tanışmanın tam zamanı

Ürün Faydaları:
Besleyici ve Güçlendirici Sakal Yağı 30 ml: Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal yağı balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmanız mümkün. İçeriğindeki argan yağı ve jojoba yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Cildinizi nemlendirir ve traşı kolaylaşttırır. 


Besleyici & Güçlendirici Sakal Balmı 30 ml: Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal bakım balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmanız mümkün. İçeriğindeki shea yağı ve Hindistan cevizi yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar. 

Sakal ve Bıyık Şekillendirici Wax 15 ml: %100 doğal sakal waxımız sakallarınıza ve bıyıklarınıza istediğiniz şekli vermenizin en doğal ve kolay yolunu sunar. Yapışkan his bırakmadan, dökülme yapmadan ve kimyasala maruz kalmadan sakallarınıza ve bıyıklarınıza şekil vermenin keyfini yaşayın.

Kullanım Şekli:
Düzenli traş oluyor iseniz; Traş öncesi sakal yağını cildinize uygulayın ve sakallarınızı yumuşatarak traşı kolaylaştırın. Traş sonrası ise balmı uygulayıp cildinizi nemlendirin ve rahatlatın. Sakallı olmayı seviyor iseniz; sakal yağı ile sakallarınızın dibine masaj yapın, sakal balmını ise sakallarınıza uygulayın. Şekil vermek istiyorsanız waxımızı kullanın.

Ürün Bileşimi:
Sakal ve Bıyık Şekillendirici Wax 15 ml: Lanolin, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil. 


Besleyici & Güçlendirici Sakal Balmı 30 ml: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cera Alba, Tocopherol, Santalum Album Wood Oil, Turpentine, Citrus Aurantium Bergama Peel Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil. 

Besleyici ve Güçlendirici Sakal Yağı 30 ml: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Santalum Album Wood Oil, Turpentine, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.

Yukarı