Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml
- 20%

Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml

0 Satılan

258,32  322,90 

Stokta yok

Stok kodu: 8437000945949 Kategoriler: Etiketler: , , Marka:

Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml

Ürün Adı:

Babe Saç Dökülmesine Karşı Losyon 125ml

Ürün Markası:
Babe

Ürün Boyutu:
125ml

Özet Bilgi:
Saç dökülmesine karşı kullanılır. Kepek ve sebuma karşı etkili bir şekilde dengeler.

Ürünün Faydaları:
Saç Dökülmesine Karşı Losyon özellikle saç dökülmesine karşı etkili olmak için üretilmiş bir üründür. Özellikle dökülmeye eğilimli ince, kırılgan ve hassas saçlar için günlük kullanıma oldukça uygun bir ürün olan babe saç dökülmesine karşı losyon saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Kullanımı ile kepek ve aşırı sebum salgısı gibi istenmeyen durumların önüne geçen ürün bütün bu etkilerini yüksek aktif bileşen konsantrasyonu sayesinde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. 

Uygun Saç Tipi:
Tüm Saçlar

Kullanım Şekli:
Şişenin ağzını açmak için aşağı doğru bastırınız.Islak ya da kuru saç derisine günlük olarak, tercihen akşamları uygulayınız. Kanül yardımıyla saç dersine eşit şekilde sıkınız.Ürün etkisini arttırmak için dairesel masaj hareketlerle uygulayınız.Gözlere temas etmesinden kaçınınız.

Ürün Bileşimi:
ALCOHOL DENAT. LPYLENE GLYCO. AQUA WATERHYDROLYZED SOY PROTEIN PEG-8 DIMETHICONE/DIMER DILINOLEIC ACID COPOLYMER SACCHARUM OFF ICINARUM SUGAR CANE F

BETAINE . HEXYLENE GLYCOL . CITRUS MEDICA LIMONUM LEMON FRUIT EXTRACT PARFUM FRAGRANCE ARCTIUM MAJUS ROOT EXTRACT.ZINC PCA PYRUS MALUS APPLE FRUIT EXTRAC1 CAMEII.IA SINENSIS LEAF EXTRACT MENTHOL HEXAPEPTIDE-11 GINKGO R uBA LEAF EXTRA . PHENOXYFTHANOL BIOTIN.

.

Yukarı