Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 2x500ml
- 20%

Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 2x500ml

0 Satılan

231,20  289,00 

Stokta yok

Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 

     Bilinen bir gerçek olarak cilt su bazlı yapısı nedeni ile devamlı nem ihtiyacı hissetmekte, yeteri kadar nemlenmediği durumlarda ise kuruyup kötüleşebilmektedir. Devamında cildin görev mekanizması aksayarak çeşitli cilt sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bütün bu oluşumlar bebek ve çocuk ciltlerinde daha kritik boyutlarda yaşanmaktadır. Onların cilt yapıları yetişkinlerden daha çok nem ve bakım ihtiyacı hissetmektedir. Bu nedenle bebek ve çocukların ciltlerini ihtiyaç duydukları nem ve bakıma kavuşturmak gerekmektedir.

    Babe Pediatrik Nemlendirici vücut sütü özellikle hassas bebe ve çocuk cilt yapılarının ihtiyacı olan günlük bakımı sağlama konusunda bir uzmandır. Zira babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü gerekli nemlendirme etkisinin yanında cildi besler. Ayrıca henüz gelişmekte olan cildi güçlendirir ve destekler. Yine bu tarz ciltlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan yatıştırma ve yumuşatma konusunda da etkili çözümler üretebilmektedir.

    Pediatrik babe nemlendirici Vücut Sütü hipo alerjenik yapısının yanında paraben ve alkol gibi zararlı bileşenlere haiz değildir. Pediatrik ve dermatolojik olarak testlerden başarı ile geçmiştir. Bebek ve çocuk cildinin Ph değerine uygun yapıdadır.

Yukarı