Babe Ayak Bakım Kremi %10 Üre 100 ml + Babe El Kremi 75ml + Babe Dudak Koruyucu Spf 20 Seti
- 20%

Babe Ayak Bakım Kremi %10 Üre 100 ml + Babe El Kremi 75ml + Babe Dudak Koruyucu Spf 20 Seti

0 Satılan

150,00  187,50 

Stokta yok

Stok kodu: 9900000025968 Kategoriler: Etiketler: , , Marka:

Babe Ayak Bakım Kremi 10 Üre 100 ml Babe El Kremi 75ml Babe Dudak Koruyucu Spf 20 Seti

Babe Ayak Bakım Kremi 10 Üre 100 ml

Cildi Güçlendirici 10 üre içerir. Cildi kuruluktan , topukları ise çatlamaktan  ve nasırlaşmaktan koruyarak anında nemlendirir ve yumuşatır. Gerginliği giderir.
Kullanımı: Tamamen emilene kadar topuklara ve ayak tabanına hafifçe masaj yaparak uygulanır.
Uyarı : Açık ya da kanayan çatlaklara sürülmez.

   

Babe El Kremi 

      El bakımının gerekli olduğu en önemli bölge deri kısmıdır. Babe el kremi özellikle çok kuru cilt yapılarına sahip bireyleri için hazırlanmış el kremidir. Babe el kremibileşiminde etkin olarak Omega 3, Omega 6, Omega 9 yağ asitlerini barındırmaktadır. Bu sayede el derisinde yoğun şekilde besleme etkileri sağlamaktadır. Ayrıca cildin ihtiyaç duyduğu elastikiyeti ve yumuşaklığı kazandırma konusunda da destek sağlamaktadır.
     Babe El Kremi istenilen sıklıkta hafif masaj eşliğinde el derisine uygulanarak istenilen bakım sağlanabilir.

Babe Dudak Koruyucu Spf 20 

Vücut için birçok faydası bulunan dudakların bakımı özen isteyen bir husustur. Babe Dudak Koruyucu Spf 20 dudak bakımı için Babe markası tarafından geliştirilmiş bir üründür.
Babe dudak koruyucu Spf 20 dudakları korumanın yanında yumuşatıcı ve ihtiyacı olan neme kavuşturucu etkiye de sahiptir. Bu sayede dudakların dış etkenler altında çatlaması ve ya kuruması da engellenmiş olur. Ayrıca çok kuru ve yıpranmış dudak yapılarında babe Dudak Koruyucu Spf 20 kullanımı ile dudaklar eski hassasiyet ve canlılığına kavuşabilmektedir. Dudaklara etki eden babe dudak koruyucu Spf 20 uzun süreli koruma sağlamanın yanında besleyici özelliğe de sahiptir. Ayrıca sahip olduğu Spf20 faktör ile güneşin zararlı etkilerine karşı dudakları korur.
     Babe Dudak Koruyucu Spf 20 ihtiyaç duyulan her an kullanıma uygun bir üründür. Özellikle kuru ve çatlamış dudak yapıları için tavsiye edilmekle beraber her tip dudakta koruyucu olarak kullanılabilmektedir.

Yukarı