Babe Anti-Age Kırışıklık Karşıtı 3lü Set
- 20%

Babe Anti-Age Kırışıklık Karşıtı 3lü Set

0 Satılan

576,40  720,50 

Stokta yok

Babe Anti Age Kırışıklık Karşıtı 3’lü Set

– Anti aging göz çevresi krem-jel 15ml
– Anti wrinkle lifting etkili kırışıklık Karşıtı krem 50ml
– Anti age serum 30ml

     İnsan cildi de insanın kendisi gibi canlı bir yapıdır. Yıllar ilerledikçe ciltte yaşlanır. Kozmetikler ve makyaj malzemeleri de cildin yıllar boyunca iç ve dış etmenlerden gördüğü zararı kapatamayacak duruma gelirler. Bunun yanında kendi zararları da ekstra bir yıpratıcı görevi görür. Eğer bu iç ve dış etmenler iyi analiz edilip doğru bakım yöntemi benimsenebilirse en azından cildin yaşlanma hızı geciktirebilir ya da vaktinden önce oluşan kırışıklıklar engellenebilir.   
 Kırışıklık oluşumunda cildin elastikiyetini kaybetmesi temel nedendir. Buna ek olarak doğal yaşlanma süreçleri, aşırı güneş ışığına maruz kalma, çöl gibi sert ve kuru iklim koşulları, flor, aktif ve ya pasif sigara içiciliği, çevre ve hava kirliliği, egzoz gazları, beslenme yetersizlikleri, egzersiz yapmama, aşırı mimiklerle konuşma da ciltte görülen kırışıklıklarını arttırır.
 
    Cildi bu olumsuz durumlardan kurtarmak için doğru ve etkili bakım ürünlerinden faydalanmak gerekmektedir. Babe Anti Age Kırışıklık Karşıtı 3’lü Set de bunlardan biridir. Babe kırışıklık Karşıtı 3’lü Set içerisinde anti aging göz çevresi krem-jel, anti wrinkle lifting etkili kırışıklık karşıtı krem ve anti age serum bulunmaktadır.

     Anti aging göz çevresi krem-jel ürünü tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olmakla birlikte özellikle mimik ve ya gün içerisinde sık yapılan hareketler sonucu göz çevresinde rastlanan kırışıklıkların azaltılmasında önemli rol oynar. Ayrıca çeşitli sebeplerden ötürü gözaltında oluşabilen gözaltı morlukları ve torbalanmalarını yumuşatma konusunda tam bir uzmandır. Göz çevresi bölgesinin erken yaşlanmasını engelleyici görev üstlenir.

    Anti wrinkle lifting etkili kırışıklık karşıtı krem özelikle yüz bölgesi için kullanıma uygundur. 

     Anti age serum ise yüksek konsantrasyona sahip olmasının verdiği etki ile cildin kaybettiği sıkılığı, elastikiyeti, parlaklığı ve nemi geri kazandırır.

Yukarı